Laurento Blanco vadovaujamos komandos gretose pagaliau debiutavo iš „Manchester United“ atvykęs atakuojantis saugas Angelis Di Maria. Pirmą mačą naujajame Prancūzijos čempionate sužaidė PSG komandos žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius.

Tačiau labiausiai žibėjo du įvarčius pelnęs Edinsonas Cavani. Jis pasižymėjo 57-ą ir 73-ią min. Varžovų triuškinimą 83-ią min. užbaigė Ezequielis Lavezzi. Rezultatyviais perdavimais pasižymėjo minėtasis Ibros ir A. Di Maria duetas.

Kiek anksčiau į kovą stojęs „Saint-Etienne“ klubas namuose 2:1 palaužė net dvi raudonas korteles užsidirbusią „Bastia“ ekipą, o „Bordeaux“ komanda namie po atkaklios kovos įveikė kol kas šį sezoną neblogai rungtyniaujančius „Nantes“ futbolininkus.

„Monaco“ 0–3 „Paris Saint-Germain“

57' [0-1] Edinson Cavani
73' [0-2] Edinson Cavani
83' [0-3] Ezequiel Lavezzi

„Saint-Etienne“ 2–1 „Bastia“

4' Alexander Djiku („Bastia“) pašalintas iš aikštės
20' [1-0] Loic Perrin
41' [1-1] Gael Danič
62' [2-1] Valentin Eysseric
73' Francois Kamano („Bastia“) pašalintas iš aikštės

„Bordeaux“ 2–0 „Nantes“

41' Wahbi Khazri („Bordeaux“) nerealizavo 11 m baudinio
45' [1-0] Wahbi Khazri
51' Ermir Lenjani („Nantes“) pašalintas iš aikštės
87' [2-0] Milan Gajič

Ispanijos „Primera“ pirmenybėse toliau žaisti antro turo mačai

Pagrindinėse dienos rungtynėse „Sevilla“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Madrido „Atletico“ komanda. Diego Simeone auklėtiniai buvo negailestingi šeimininkams ir juos sutriuškino rezultatu 3:0.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Koke, Gabi ir Jacksonas Martinezas. „Rojiblancos“ ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės, tuo tarpu „Sevilla“ lieka tik su vienu tašku.

Be pergalės skonio vis dar lieka Ispanijos Supertaurės laimėtoja Bilbao „Ahletic“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 0:2 turėjo pripažinti „Eibar“ ekipos pranašumą.

„Valencia“ klubai pergalės iškovoti taip pat nepavyksta. „Šikšnosparniai“ savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1 su La Korunjos „Deportivo“. Tai – antrosios „Valencia“ klubo lygiosios.

„Sevilla“ 0–3 „Atletico“

35' [0–1] Koke
79' [0–2] Gabi
85' [0–3] Jacksonas Martinez

„Eibar“ 2–0 „Athletic Bilbao“

34' [1–0] Saul Berjon Perez (iš 11 m baudinio)
61' [2–0] Adrian Gonzalez

„Valencia“ 1–1 „Deportivo“

39' [0–1] Lucas Perez
45' [1–1] Alvaro Negredo
84' Antonio Barragan („Valencia“) pašalintas iš aikštės

Madrido „Getafe“ 1-2 „Granada CF“

26' [0-1] Youseff El Arabi (iš 11 metrų baudinio)
29' [0-2] Isaac Success
80' [1-2] Angel Lafita

„Las Palmas“ 0-0 Valensijos „Levante“