Neabejotinas pastarųjų metų Italijos futbolo lyderis „Juventus“ naujajame sezone išgyvena tikrą košmarą. Turino ekipa pralaimėjimą patyrė ir pirmajame ture, kai namuose 0:1 nusileido „Udinese“ komandai.

61-ą min. pirmą rungtynių įvartį puikiu baudos smūgiu pelnė Miralemas Pjaničius. Netrukus po to už kalbas raudoną kortelę prieš save išvydo atsarginis „Juventus“ vartininkas Rubinho.

78-ą min. už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išprašytas „Juventus“ gynėjas Patrice'as Evra. Vos po minutės „Roma“ persvarą padidino - kamuolį į vartus galva pasiuntė vėl pasižymėjęs komandos naujokas Edinas Džeko.

88-ąją min. Paulo Dybala sušvelnino rezultatą, tačiau išsigelbėti čempionams nepavyko.

„Roma“ 2-1 „Juventus“

61' [1-0] Miralem Pjanic
66' Rubinho („Juventus“) parodyta raudona kortelė
78' Patrice Evra („Juventus“) parodyta raudona kortelė
79' [2-0] Edin Dzeko
88' [2-1] Paulo Dybala

„Atalanta“ 2–0 „Frosinone“

9' Mauricio Pinilla („Atalanta“) nerealizavo 11 m baudinio
21' [1-0] Guglielmo Stendardo
69' [2-0] Alejandro Daro Gomez

„Carpi“ 1–2 „Inter“

31' [0-1] Stevan Jovetic
81' [1-1] Antonio Di Gaudio
89' [1-2] Stevan Jovetic (iš 11 m baudinio)

„Chievo“ 4–0 „Lazio“

13' [1-0] Riccardo Meggiorini
30' [2-0] Alberto Paloschi
45' [3-0] Valter Birsa
68' [4-0] Alberto Paloschi

„Genoa“ 2–0 „Hellas“

57' [1-0] Leonardo Pavoletti
76' [2-0] Serge Gakpe

„Napoli“ 2–2 „Sampdoria“

9' [1-0] Gonzalo Higuain
39' [2-0] Gonzalo Higuain
57' [2-1] Eder (iš 11 m baudinio)
59' [2-2] Eder

„Torino“ 3–1 „Fiorentina“

10' [0-1] Marcos Alonso
68' [1-1] Emiliano Moretti
69' [2-1] Fabio Quagliarella
77' [3-1] Daniele Baselli

„Udinese“ 0–1 „Palermo“

8' [0-1] Luca Rigoni
70' Aljaz Struna („Palermo“) pašalintas iš aikštės