„Schalke“ ekipai tai buvo pirmas pralaimėjimas šiame sezone.

Rezultatas:

„Wolfsburg“ 3 - 0 „Schalke“

17' Bas Dost [1 - 0]
59' Ricardo Rodriguez (iš 11 metrų baudinio)
61' Timmas Klose [3 - 0]

Ispanijoje - „Villarreal“ pergalė

Ispanijos pirmenybių antras turas penktadienį prasidėjo „Villarreal“ ir Barselonos „Espanyol“ ekipų maču. Jis baigėsi rezultatu 3:1 (0:1) aikštės šeimininkų pergale. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Cedrico Bakambu. „Villarreal“ futbolininkai laikinai tapo lygos lyderiais.

Rezultatas:

„Villarreal“ 3 - 1 „Espanyol“

5' Felipe Caicedo [0 - 1]
67' Roberto Soldado [1 - 1]
86' Cedrico Bakambu [2 - 1]
90' Cedrico Bakambu [3 - 1]

Prancūzijoje - „Guingamp“ klubas įveikė „Marseilles“ futbolininkus

Prancūzijos čempionate penktadienį sužaista pirma ketvirto turo dvikova. Absoliutus lygos autsaideris „Guingamp“ klubas namuose jėgas išbandė su taip pat prastai šalies pirmenybes pradėjusia „Marseilles“ komanda ir įveikė varžovus rezultatu 2:0 (0:0). „Guingamp“ ekipa po pirmos pergalės šį sezoną šoktelėjo į 13-ą vietą, o svečiai iš marselio patyrė jau trečią nesėkmę.

Rezultatas:

„Guingamp“ 2 - 2 „Marseilles“

72' Sloan Privat [1 - 0]
89' Nicolas Benezet [2 - 0]

3' Sloan Privat („Guingamp“) - nerealizavo 11 metrų baudinio