Bene didžiausią staigmeną pateikė Austrijos vicečempionai „Rapid“ futbolininkai, kurie po lygiųjų namuose 2:2 atsakomosiose rungtynėse svečiuose sugebėjo 3:2 (2:0) įveikti vieną stipriausių Olandijos komandų Amsterdamo „Ajax“.

Šeimininkai po pirmo kėlinio atsiliko 0:2, tačiau po pertraukos sugebėjo išlyginti rezultatą po tikslių Arkadiuszo Miliko ir Nemanjos Gudeljo smūgių. Vis dėlto 77 min. austrų saugas Louisas Schaubas įmušė savo antrą, o komandos trečią įvartį ir išmetė „Ajax“ už borto.

Rungtynės:

Nikosijos APOEL* 0 – 1 Herningo „Midtjylland“, pirmas mačas 2:1
3‘ [0 – 1] Erik Sviačenka

29' Vinicius Oliveira (APOEL) parodyta raudona kortelė

„Molde“ 3 – 3 Zagrebo „Dinamo“*, pirmas mačas 1:1
17' [0 – 1] Marko Pjaca
20' [0 – 2] Arijan Ademi
22' [0 – 3] Marko Rog
43' [1 – 3] Etzaz Hussain
52' [2 – 3] Mohamed Elyounoussi (11 m)
75' [3 – 3] Ola Kamara

8' Ola Kamara („Molde“) nerealizavo 11 m baudinio
45' Harmeet Singh („Molde“) nerealizavo 11 m baudinio

72' Vegard Forren („Molde“) parodyta raudona kortelė

Amsterdamo „Ajax“ 2 – 3 Vienos „Rapid“*, pirmas mačas 2:2
12' [0 – 1] Robert Berič
39' [0 – 2] Louis Schaub
52' [1 – 2] Arkadiusz Milik
75' [2 – 2] Nemanja Gudelj
77' [2 – 3] Louis Schaub

AS „Monaco“* 4 – 0 Berno „Young Boys, pirmas mačas 3:1
54' [1 – 0] Ivan Cavaleiro
64' [2 – 0] Laywin Kurzara
70' [3 – 0] Anthony Martial
77' [4 – 1] Stephan El Shaarawy

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)