Penktą vietą praėjusiame sezone užėmusi „Aalborg BK“ ekipa svečiuose 1:2 (0:1) nusileido pirmą pergalę iškovojusiems ir į dešimtą poziciją pakilusiems „Nordsjaelland“ (3 tšk.) futbolininkams.

Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Spalvis žaidė nuo 64-os minutės, aikštėje pakeitęs Andreasą Bruhną, ir 67-ą minutę buvo įspėtas.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Bruninho (22 min.) ir Marcusas Ingvartsenas (85 min.), o įvartį į šeimininkų vartus įmušė Kasperas Risgardas (90 min.).

Danijos čempionate pirmauja visas tris pergales iškovojusi Herningo „Midtjylland“ (9 tšk.) komanda, lenkianti „AGF Aarhus“ (7 tšk.) klubą ir „Kobenhavn“ (6 tšk.) komandą.