Apylygiai vykusioje dvikovoje kipriečiai kamuolį kontroliavo kiek ilgiau už mūsiškius (59 prieš 41 proc.), tačiau į vartų plotą atliko tik vieną smūgį, kai trakiškiai – tris. Abi komandos kėlė po tris kampinius.

„Trakai“ buvo paskutinė lietuvių viltis šio sezono Europos taurių varžybose, nes tiek Vilniaus „Žalgiris“, tiek Pakruojo „Kruoja“, tiek Klaipėdos „Atlantas“ nesugebėjo perlipti net pirmų barjerų.

Tuo metu „Trakai“ savo starte bendru rezultatu 7:1 (3:0 ir 4:1) pranoko „HB Torshavn“ klubą iš Farerų salų, o „Apollon“ 4:0 (2:0 ir 2:0) nugalėjo Čadir Lunga „Saksan“ ekipą iš Moldovos.

Itin skaudžiai ketvirtadienį pralaimėjo mūsų kaimynės Latvijos atstovas Rygos „Skonto“ klubas, kuris svečiuose net 2:9 (0:5) neprilygo vengrų „Debrecen“, nors pirmoje akistatoje buvo užfiksuotos lygiosios 2:2.

„Skonto“ priklausantis Mindaugas Kalonas nebuvo registruotas susitikimui, kurio 58 min. švieslentėje jau degė rezultatas 8:0.

Rezultatai:

Trakų „Trakai“ (Lietuva) 0 – 0 Limasolio „Apollon“ (Kipras), pirmas mačas 0:1

Martunio „Alaškert“ (Armėnija) 2 – 1 Almatos „Kairat“ (Kazachstanas), pirmas mačas 0:3

„MŠK Žilina“ (Slovakija) 4 – 2 Kišiniovo „Dacia“ (Moldova), pirmas mačas 2:1

„Debrecen VSC“ (Vengrija) 9 – 2 Rygos „Skonto“, pirmas mačas 2:2

Mindaugas Kalonas („Skonto) nebuvo registruotas

„Wolfsberger AC“ (Austrija) 2 – 0 Soligorsko „Šachtior“ (Baltarusija), pirmas mačas 1:0

Saulius Mikoliūnas („Šachtior“) nebuvo registruotas

Giumri „Širak“ (Armėnija) 0 – 2 Solnos AIK (Švedija), pirmas mačas 0:2

„Broendby IF“ (Danija) 0 – 0 Stara Zagoros „Beroe“ (Bulgarija), pirmas mačas 1:0

Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 4 – 0 Varnos „Černo More“ (Bulgarija), pirmas mačas 1:1

„Thun“ (Šveicarija) 2 – 1 Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis), pirmas mačas 1:1

Splito „Hajduk“ (Kroatija) 4 – 1 „Koper“ (Slovėnija), pirmas mačas 2:3

Drameno „Stromsgodset“ (Norvegija) 0 – 1 „Mlada Boleslav“ (Čekija), pirmas mačas 2:1

Podgoricos „Mladost“ (Juodkalnija) 2 – 4 „Kukesi“ (Albanija), pirmas mačas 1:0

Jeruzalės „Beitar“ (Izraelis) 1 – 4 Šarlerua „Sporting“ (Belgija), pirmas mačas 1:5

„Newtown“ (Velsas) 1 – 3 „Koebenhavn“ (Danija), pirmas mačas 0:2

Talino „Nomme Kalju“ (Estija) 0 – 2 „Vaduz“ (Lichtenšteinas), pirmas mačas 1:3

Salonikų PAOK (Graikija) 6 – 0 Zagrebo „Lokomotiva“ (Kroatija), pirmas mačas 1:2

„Differdange 03“ (Liuksemburgas) 1 – 2 Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija), pirmas mačas 0:1

Belfasto „Linfield“ (Šiaurės Airija) 1 – 3 Trnavos „Spartak“ (Slovakija), pirmas mačas 1:2

Dublino „University College“ (Airija) 1 – 5 Bratislavos „Slovan“ (Slovakija), pirmas mačas 0:1

„Qabala“ (Azerbaidžanas) 2 – 0 Belgrado „Čukarički“ (Serbija), pirmas mačas 0:1

Sarajevo „Željezničar“ (BIH) 2 – 0 Budapešto „Ferencvaros“ (Vengrija), pirmas mačas 1:0

Nikosijos „Omonia“ (Kipras) 1 – 0 Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija), pirmas mačas 0:0

Skopjės „Rabotnički“ (Makedonija) 2 – 0 „Jelgava“ (Latvija), pirmas mačas 0:1

„IFK Goeteborg“ (Švedija) 2 – 0 Vroclavo „Šląsk“ (Lenkija), pirmas mačas 0:0

Jūrmalos „Spartaks“ (Latvija) 1 – 1 Novi Sado „Vojvodina“ (Serbija), pirmas mačas 0:3

Džurdžu „Astra“ (Rumunija) 0 – 0 Inverneso „Caledonian Thistle“ (Škotija), pirmas mačas 1:0

„Birkirkara“ (Malta) 1 – 0 Londono „West Ham United“ (Anglija), po 11 m baudinių 3:5, pirmas mačas 0:1

„Botošani“ (Rumunija) 0 – 3 Varšuvos „Legia“, pirmas mačas 0:1

„Aberdeen“ (Škotija) 2 – 2 „HNK Rijeka“ (Kroatija), pirmas mačas 3:0

Šieno „Odd Grenland“ (Norvegija) 2 – 1 Dublino „Shamrock Rovers“ (Airija), pirmas mačas 2:0

Baku „Inter“ (Azerbaidžanas) 2 – 2 „Hafnarfjordur“ (Islandija) po pratęsimo, pirmas mačas 2:1

Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) 3 – 0 „Reykjavik“ (Islandija), pirmas mačas 1:0