Po du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Tomas Radzinevičius (18 ir 82 min.) bei Nemanas Jamakas (56 ir 90 min.).

Po šios pergalės „Sūduvos“ futbolininkai su 30 taškų pakilo į ketvirtą vietą, o „Stumbras“ su 20 taškų liko šeštas.

Trečią pergalę iš eilės iškovojo trečią vietą užimantis Kauno „Spyris“ (34 tšk.), išvykoje 2:1 (1:0) įveikęs dešimties komandų turnyro autsaiderius Šiaulių „Šiaulius“ (8 tšk.).

Pirmajame kėlinyje svečius į priekį išvedė kamuolį į savo vartus pasiuntęs Donatas Petrauskas (29 min.), antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino Dmitrijus Rekišas (52 min.), o jau besibaigiant teisėjo kompensuotam laikui šeimininkų gretose pasižymėjo Deividas Šešplaukis (90+3 min.).

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ (46 tšk.), lenkiantis Trakų „Trakų“ (40 tšk.) klubą bei Kauno „Spyrio“ (34 taškai) futbolininkus.

10. Šiaulių „Šiauliai“ 19 1 5 13 14:46 8

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 17 įvarčių – Andrejus Paniukovas („Atlantas“) ir Tomas Radzinevičius („Sūduva“).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)