Vienintelį įvartį itin karštai vykusiame mūšyje, kuriame buvo parodytos net devynios geltonos kortelės, 55 minutę po rikošeto nuo Deivido Šembero pelnė švedų gynėjas Antonas Tinnerholmas.

Šeimininkai galingai užbaigė pirmą kėlinį, kai po progą susikūrė Serge'as Nyuiadzi ir Vytautas Lukša, tačiau antrame kėlinyje taip ir nesugebėjo sukurti realaus pavojaus prie varžovų vartų, kuriuos nuo 50 min. gynė 16-metis Marko Johanssonas, pakeitęs susižeidusį Zlataną Azinovičių.

Maža to, 79 min. už ginčytiną antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Semiras Kerla ir „Žalgiris“ liko mažumoje – dešimtyje.

Žalgiriečius namuose tenkino tik pergalė, nes bet kokių lygiųjų atveju, išskyrus nulinių, būtų tekę žaisti pratęsimą ir gal net mušti 11 metrų baudinius, tolyn būtų žengę švedai.

Rungtynių eiga:

„Malmo“ kitame etape lauks akistata su austrų „Salzburg“. Pirma trečiojo etapo dvikova vyks liepos 28 arba 29 d. Austrijoje, o atsakomoji – rugpjūčio 4 arba 5 d. Švedijoje.

Rungtynės:

Vilniaus „Žalgiris“ (Lietuva) 0 – 1 „Malmo“ (Švedija), pirmas mačas 0:0
55' [0 – 1] Antonas Tinnerholma

79' Semir Kerla („Žalgiris“) parodyta raudona kortelė

Geltonos kortelės: „Žalgiris“ 6 – „Malmo“ 3;
Raudonos kortelės: „Žalgiris“ 1 – „Malmo“ 0.

Kiti rezultatai:

Gorio „Dila“ (Gruzija) 0 – 2 Belgrado „Partizan“ (Serbija), pirmas mačas 0:1

Jerevano „Pyunik“ (Armėnija) 1 – 0 „Molde“ (Norvegija), pirmas mačas 0:5

Orhėjaus „Milsami-Ursidos“ (Moldova) 2 – 1 Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija), pirmas mačas 0:1

Helsinkio HJK (Suomija) 1 – 0 „Ventspils“ (Latvija), pirmas mačas 1:3

Simonas Paulius („Ventspils“) žaidė 90 min.

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 5 – 1 Paolos „Hibernians“ (Malta), pirmas mačas 1:2

Skopjės „Vardar“ (Makedonija) 1 – 1 Nikosijos APOEL (Kipras), pirmas mačas 0:0

„Lincoln Red Imps“ (Gibraltaras) 0 –2 Herningo „Midtjylland“ (Danija), pirmas mačas 0:1

Belfasto „Crusaders“ (Š. Airija) 3 – 2 Korčės „Skenderbeu“ (Albanija), pirmas mačas 1:4

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (346)