Lenkai, kurių gretose „hat-trickais“ pasižymėjo net du žaidėjai – Patrykas Tuszynski ir Przemyslawas Frankowski, antrame etape susitiks su Nikosijos „Omonia“ iš Kipro.

Lietuvos klubų prestižą apgynė Trakų „Trakų“ futbolininkai, kurie atsakomojoje dvikovoje svečiuose 4:1 (2:0) patiesė „HB Torshavn“ klubą iš Farerų salų ir žais antrame atrankos etape, nes pirmą akistatą taip pat laimėjo – 3:0.

„Trakų“ gyvenimą Farerų salose 21 min. palengvino šeimininkų gynėjo Rogvi Sjurdarsono Holmo už paskutinės vilties pražangą gauta raudona kortelė. Po jos svečiai dar iki pertraukos įmušė du įvarčius ir galutinai išsprendė poros likimą. Antrame kėlinyje mūsiškiai varžovams atseikėjo dar du tikslius 11 metrų baudinius.

Davidas Aršakianas Fareruose atliko dublį, o Ronaldas Solominas ir Aleksandras Byčenokas pridėjo po vieną įvartį.

Kiti trakiškių varžovai Europoje – Limasolio „Apollon“ atstovai iš Kipro, kurie abu kartus vienodu rezultatu 2:0 įveikė Čadir Lungos „Saksan“ iš Moldovos.

Primename, kad ketvirtadienį iš turnyro pasitraukė ir A lygos bronzos medalių savininkas Klaipėdos „Atlantas“, kuris Bulgarijoje antrą kartą dviejų įvarčių skirtumu 1:3 neprilygo Stara Zagoros „Beroe“ komandai. Bulgarai kitame etape susigrums su danų „Brondby IF“.

Rungtynės:

Balstogės „Jagiellonia“ 8 – 0 Pakruojo „Kruoja“, pirmas mačas 1:0
3' [1 – 0] Maciej Gajos
8' [2 – 0] Karol Swiderski
18' [3 – 0] Patryk Tuszynski
45' [4 – 0] Patryk Tuszynski
49' [5 – 0] Patryk Tuszynski
64' [6 – 0] Przemyslaw Frankowski
75' [7 – 0] Przemyslaw Frankowski
80' [8 – 0] Przemyslaw Frankowski

49' Patryk Tuszynski („Jagiellonia“) nerealizavo 11 m

„HB Torshavn“ 1 – 4 Trakų „Trakai“, pirmas mačas 0:3
31' [0 – 1] Davidas Aršakianas
38' [0 – 2] Ronaldas Solominas
83' [0 – 3] Aleksandras Byčenokas (11 m)
90' [1 – 3] Levi Hanssen
90+3' [1 – 4] Davidas Aršakianas (11 m)

21' Rogvi Sjurdarson Holm („HB Torshavn“) parodyta raudona kortelė

Stara Zagoros „Beroe“ 3 – 1 Klaipėdos „Atlantas“, pirmas mačas 2:0
7' [1 – 0] Spas Delev
45' [2 – 0] Spas Delev
65' [2 – 1] Robertas Vėževičius
67' [3 – 1] Spas Delev

Kiti rezultatai:

Alma Atos „Kairat“ (Kazachstanas) 2 – 1 Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija), pirmas mačas 2:0

Kišiniovo „Dacia“ (Moldova) 4 – 1 Džepčištės „Renova“ (Makedonija), pirmas mačas 1:0

Nikšičiaus „Sutjeska“ (Juodkalnija) 2 – 0 „Debrecen“ (Vengrija), pirmas mačas 0:3

Buroso „Elfsborg“ (Švedija) 5 – 0 „Lahti“ (Suomija), pirmas mačas 2:2

Diudelanžo F91 (Liuksemburgas) 2 – 1 Dublino „University College“ (Airija), pirmas mačas 1:0

Cchinvalio „Spartaki“ (Gruzija) 1 – 3 „Botošani“ (Rumunija), pirmas mačas 1:1

„Qabala“ (Azerbaidžanas) 2 – 0 Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija), pirmas mačas 1:2

Jūrmalos „Spartaks“ (Latvija) 0 – 0 Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija), pirmas mačas 3:1

Baku „Inter“ (Azerbaidžanas) 0 – 0 „Lači“ (Albanija), pirmas mačas 1:1

Talino „Nomme Kalju“ (Estija) 0 – 0 „Aktobe“ (Kazachstanas), pirmas mačas 1:0

Artūras Žulpa („Aktobe“) žaidė 90 min.

Nikosijos „Omonia“ (Kipras) 2 – 0 Batumio „Dinamo“ (Gruzija), pirmas mačas 0:1

Žodzinos „Torpedo“ (Baltarusija) 0 – 0 „Kukesi“ (Albanija), pirmas mačas 0:2

Jerevano „Ulis“ (Armėnija) 1 – 3 „Birkirkara“ (Malta), pirmas mačas 0:0

Soligorsko „Šachtior“ (Baltarusija) 3 – 0 Lergano „Glenavon“ (Š. Airija), pirmas mačas 2:1

Solnos AIK (Švedija) 4 – 0 Vasos VPS (Suomija), pirmas mačas 2:2

Limasolio „Apollon“ (Kipras) 2 – 0 Čadir Lungos „Saksan“ (Moldova), pirmas mačas 2:0

Jeruzalės „Beitar (Izraelis) 2 – 2 Šymkento „Ordabasy“ (Kazachstanas), pirmas mačas 0:0

Splito „Hajduk“ (Kroatija) 6 – 2 Silamejės „Kalev“ (Estija), pirmas mačas 1:1

Marius Činikas žaidė iki 78 min., Rytis Leliūga ir Mindaugas Bagužis nebuvo registruoti (visi – „Kalev“)

Šieno „Odd Grenland“ (Norvegija) 0 – 0 Tiraspolio „Šerif“ (Moldova), pirmas mačas 3:0

Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) 0 – 0 Nordragiotos „Vikingur“ (Farerų salos), pirmas mačas 2:0

Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) 3 – 0 „College Europa“ (Gibraltaras), pirmas mačas 6:0

„Randers FC“ (Danija) 3 – 0 „Sant Julia“ (Andora), pirmas mačas 1:0

Andoros „Lusitanos“ (Andora) 0 – 1 Londono „West Ham United“ (Anglija), pirmas mačas 0:3

Zagrebo „Lokomotiva“ (Kroatija) 2 – 2 Brotono „Airbus“ (Velsas), pirmas mačas 3:1

„Žilina“ (Slovakija) 3 – 0 Belfasto „Glentoran“ (Š. Airija), pirmas mačas 4:1

Mostaro „Zrinjski“ (Bosnija ir Hercegovina) 2 – 1 Giumri „Širak“ (Armėnija), pirmas mačas 0:2

„Vaduz“ (Lichtenšteinas) 5 – 1 Montedžardino „La Fiorita“ (San Marinas), pirmas mačas 5:0

Lovečo „Liteks“ (Bulgarija) 2 – 2 „Jelgava“ (Latvija), pirmas mačas 1:1

Balos „Town“ (Velsas) 2 – 1 Diferdanžo F91 (Liuksemburgas), pirmas mačas 1:3

Runaviko NSI (Farerų salos) 4 – 3 Belfasto „Linfield“ (Š. Airija), pirmas mačas 0:2

Tiranos „Partizani“ (Albanija) 0 – 1 Drameno „Stromsgodset“ (Norvegija), pirmas mačas 1:3

Skopjės „Rabotnički“ (Makedonija) 2 – 0 Talino „Flora“ (Estija), pirmas mačas 0:1

Vroclavo „Šląsk“ (Lenkija) 3 – 1 Celės NK (Slovėnija), pirmas mačas 1:0

Trnavos „Spartak“ (Slovakija) 0 – 0 Sarajevo „Olimpik“ (Bosnija ir Hercegovina), pirmas mačas 1:1

Belgrado „Čukarički“ (Serbija) 0 – 0 Domžalių NK (Slovėnija), pirmas mačas 1:0

Budapešto „Ferencvaros“ (Vengrija) 4 – 1 Deventerio „Go Ahead Eagles“ (Olandija), pirmas mačas 1:1

Doganos „Juvenes“ (San Marinas) 0 – 2 „Brondby“ (Danija), pirmas mačas 0:9

„Koper“ (Slovėnija) 2 – 2 Reikjaviko „Vikingur“ (Islandija), pirmas mačas 1:0

Podgoricos „Mladost“ (Juodkalnija) 1 – 1 Baku „Neftči“ (Azerbaidžanas), pirmas mačas 2:2

„Vojvodina“ (Serbija) 3 – 1 Budapešto MTK (Vengrija), pirmas mačas 0:0

„Aberdeen“ (Škotija) 0 – 0 Tetovo „Škendija“ (Makedonija), pirmas mačas 1:1

Dublino „St. Patricks Athletic“ (Airija) 0 – 2 Rygos „Skonto“ (Latvija), pirmas mačas 1:2

Perto „St. Johnstone“ (Škotija) 2 – 1 Jerevano „Alaškert“ (Armėnija), pirmas mačas 0:1

„Valletta“ (Malta) 1 – 2 Niutauno AFC (Velsas), pirmas mačas 1:2

Sarajevo „Željezničar“ 1 – 0 Balzano „Youths“ (Malta), pirmas mačas 2:0

„Hafnarfjordur“ (Islandija) 0 – 0 Seinejokio SJK (Suomija), pirmas mačas 1:0

„KR Reykjavik“ (Islandija) 2 – 1 „Cork City“ (Airija) po pratęsimo, pirmas mačas 1:1