Pirmame kėlinyje geras progas turėjo Donatas Navikas (23-ią), Ričardas Beniušis ir Tomas Salamanavičius (42-ą min.). Savo ruožtu „Kruojos“ vartininkas Martynas Matuzas išgelbėjo komandą po varžovų pavojingo smūgio.

Antro kėlinio pradžioje (55-ą min.) vėl pasižymėti galėjo D. Navikas, o 59-ą min. sėkmingai gindamas Pakruojo ekipos vartus sužaidė ir M. Matuzas.

86-ą min. lenkų ekipos kapitonas Rafalas Grzybas gavo raudoną kortelę, o netrukus vienas prieš varžovų vartininką iššoko Tadas Eliošius, bet suklupo ir progą prarado.

Teisėjas antrą kėlinį pratęsė 3 minutėm ir jų pabaigoje lenkai surengė ataką, kurios smaigalyje atsidūrė tik po keitimo aikštėje pasirodęs Karolis Swiderskis. Jis smūgiu kaire koja į tolimą apatinį vartų kampą pelnė pergalingą įvartį - 0:1. Po kelių akimirkų nuskambėjo arbitro finalo švilpukas. Apmaudus „Kruojos“ pralaimėjimas paskutinėmis sekundėmis privertė šėlti iš džiaugsmo lenkų fanų armiją.

Rezultatas:

„Kruoja“ 0 - 1 „Jagiellonia“

90+3' Karol Swiderski [0 - 1]

86' Rafal Grzyb („Jagiellonia“) - raudona kortelė

„Kruoja“: Martynas Matuzas, Valdas Pocevičius, Horia Crisan, Donatas Strockis, Alfredas Skroblas, Tomas Salamanavičius (85' Diara Boubakary), Donatas Navikas, Darius Jankauskas, Aivaras Bagočius (74' Tadas Eliošius), Tautvydas Eliošius ir Ričardas Beniušis (80' Tomas Birškis).

„Jagiellonia“: Bartlomiej Dragowski, Filip Modelski, Sebastian Madera, Igor Tarasov, Piotr Tomasik, Nika Dzalamidzė (80' Karol Swiderski), Maciej Gajos, Rafal Grzyb (86' - raudona kortelė), Karol Mackiewicz, Konstantin Vassiljev (64' Taras Romančiuk), Patryk Tuszynski (63' Lukasz Sekulski).

Atsakomos rungtynės - po savaitės Lenkijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (126)