Nors tiek viena, tiek kita komanda turėjo puikių galimybių pasižymėti, per 90 žaidimo minučių žiūrovai įvarčių neišvydo. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė, kad futbolininkams teks mušti 11 metrų baudinius. O juose sėkmė lydėjo Argentinos rinktinę, kuri triumfavo 5:4.

Gerardo Martino auklėtinių varžove finale bus Brazilija arba Paragvajus. Jau anksčiau vietas tarp 4 pajėgiausių rinktinių užsitikrino Čilė ir Peru.

Rezultatas:

Argentina 0 - 0 Kolumbija (baudinių serija – 5:4)
[5 - 4] Carlos Tevez

FIFA moterų pasaulio futbolo čempionate paaiškėjo pirmosios pusfinalio dalyvė. Kanadoje vykstančiose pirmenybėse sėkmingai ketvirtfinalio barjerą įveikė Vokietijos ir JAV rinktinės.

Pajėgiausia pasaulio moterų komanda tik po baudinių 11 metrų serijos (6:5 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 5:4) palaužė Prancūzijos (FIFA-3) futbolininkes.

Pirmosios šiame mače pasižymėjo prancūzės – 64-ą minutę tikslų smūgį atliko Louisa Necib. Tačiau rungtynėms artėjant prie pabaigos savo komandą išgelbėjo ir pratęsimą išplėšė sėkmingai 11 metrų baudinį realizavusi Celia Sasič.

Per papildomą pusvalandį nė vienai ekipai nepavyko pelnyti įvarčio, todėl nugalėtoją teko aiškintis mušant 11 metrų baudinius. Vokietijos futbolininkės buvo tikslios visus 5 kartus, o štai penktąjį prancūzių smūgį atlikusi 21-erių Claire Lavogez buvo netiksli.

Tuo metu amerikietės (FIFA-2) 1:0 (0:0, 1:0) pranoko Kinijos (FIFA-16) futbolininkes. Vienintelį ir pergalingą įvartį 51-ąją minutę įmušė 32-ejų veteranė Carli Lloyd.

Pusfinalyje Vokietijos ir JAV rinktinės stos į akistatą dėl vietos finale.

Vokietija 1 - 1 Prancūzija (baudinių serija – 5:4)
64' [0 - 1] Louisa Necib
84' [1 - 1] Celia Sasič (iš 11 metrų baudinio)

Kinija 0 - 1 JAV
51' [0 - 1] Carli Lloyd

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (22)