„Atlantas“ žaidė be išvakarėse maistu apsinuodijusio pagrindinio atakų lyderio Andrejaus Paniukovo, bet iškovojo trečią pergalę iš eilės ir įsitvirtino trečioje turnyro lentelės vietoje.

Įvarčio žiūrovams ilgai laukti neteko. Po grubios aikštės šeimininkų klaidos 6-ą minutę į priekį išsiveržė „Atlantas“. Lukas Baranauskas perėmė kamuolį iš neatidžiai sužaidusio Horia Crisano, baudos aikštelėje surado atskubėjusį Dovydą Virkšą, kuris pelnė pirmąjį savo įvartį šiame sezone.

Antro kėlinio viduryje oro dvikovą laimėjus Ričardui Beniušiui, kamuolį ranka sustabdė Aleksejus Jepifanovas. Arbitras nedvejodamas skyrė baudinį, nors svečių komandos žaidėjai bandė įrodyti, kad taisyklės buvo pažeistos ties baudos aikštelės prieigomis. R. Beniušio smūgis nuo 11 m. žymos buvo tikslus.

Lygiosios netenkino nei vienos komandos, todėl abi ekipos žaidė atakuojantį futbolą ir skubėjo į priekį. Sėkmė lydėjo „Atlantą“, surengusį greitą išpuolį 89-ą minutę. Andrius Bartkus baudos aikštelėje gražiai suklaidino Donatą Strockį ir perdavė kamuolį atskubėjusiam Andriui Jokšui. Gynėjo pirmąjį bandymą blokavo po kojomis kritę varžovai, bet pakartotinis smūgis nulėmė svečių pergalę.

Kauno „Stumbras“ sutriuškino „Klaipėdos granito“ futbolininkus

„SMScredit.lt A lygos“ debiutantai Kauno „Stumbro“ futbolininkai iškovojo pirmą pergalę antrame čempionato rate. Dariaus Gvildžio kariauna septynioliktame ture išvykoje 5:1 (2:1) įveikė turnyro lentelės kaimynus „Klaipėdos granito“ futbolininkus. Kauniečiai laimėjo ketvirtą sykį šiame sezone ir, aplenkdami Pakruojo „Kruoją“, pakilo į septintą poziciją.

13-ąją minutę šeimininkai grubiai suklydo standartinės padėties metu ir už tai buvo nubausti. Nerijus Mačiulis pakėlė kampinį, o be priežiūros likęs kauniečių kapitonas Audrius Račkus tiksliai smūgiavo galva.

25-ąją minutę „Stumbro“ futbolininkams dar kartą pavyko įveikti braškančią klaipėdiečių gynybą. Mohamedas Djabrailovas efektingai suklaidino varžovą ir perdavė kamuolį link N. Mačiulio, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu pažeme nuginklavo Tadą Simaitį.

Pirmoje mačo pusėje kauniečių gynėjai ne visada užtikrintai rungtyniavo šalia savo vartų. Per teisėjo pridėtą laiką Mantvydas Eiza standartinės padėties metu nesėkmingai išmušė kamuolį ir pasiuntė jį į savo vartus.

Po pertraukos klaipėdiečiai išėjo į aikštę itin kovingai nusiteikę ir siekė išlyginti rezultatą. „Klaipėdos granito“ puolimo lyderis K. Laukžemis buvo sunkiai sustabdomas: sykį po futbolininko smūgio kamuolys prazvimbė visai šalia skersinio, o kitame epizode puolėjas galva mušė tiesiai į oponentų vartų sargą.

Atrodė, jog išlyginamasis įvartis po truputį bręsta, bet 74-ąją minutę viskas apsivertė aukštyn kojomis. Po perdavimo į baudos aikštelę T. Simaitis atmušė kamuolį tiesiai prieš Deividą Stradalovą, o po keitimo aikštėje pasirodęs kaunietis šia proga pasinaudojo bei pelnė trečią komandos įvartį.

Per likusį laiką šeimininkai siekė sušvelninti rezultatą, tačiau to Gedimino Jarmalavičiaus auklėtiniams padaryti nepavyko. Maža to, pavargę ir nukraujavę granitiečiai dar du sykius traukė kamuolį iš savo vartų tinklo: per teisėjo pridėtą laiką įvarčius pelnė Martynas Dapkus ir A. Rimkevičius. „Stumbro“ snaiperiui tai buvo vienuoliktasis įvartis šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone.

Pakruojio „Kruoja“ 1-2 Klaipėdos „Atlantas“

6' [0-1] Dovydas Virkšas
68' [1-1] Ričardas Beniušis (iš 11 m baudinio)
89' [1-2] Andrius Jokšas

„Klaipėdos granitas“ 1-5 Kauno „Stumbras“

14' [0-1] Audrius Račkus
25' [0-2] Nerijus Mačiulis
45' [1-2] Mantvydas Eiza (į savus vartus)
73' [1-3] Deividas Stradalovas
90' [1-4] Martynas Dapkus
90' [1-5] Artūras Rimkevičius

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):