29-ą minutę Gerardo Martino auklėtinius į priekį išvedė Sergio Aguero, o po septynių minučių tiksliai 11 metrų baudinį realizavęs Lionelis Messi padvigubino saviškių pranašumą.

Tačiau po pertraukos Paragvajaus žaidėjai parodė kovingumą: 60-ą minutę rezultatą sušvelnino Nelsonas Valdezas, o paskutinėmis minutėmis tašką išplėšė Lucas Barriosas.

Kitame šios grupės mače titulą ginantis Urugvajus tik po sunkios kovos 1:0 privertė pasiduoti Jamaikos futbolininkus.

Vienintelį ir pergalingą įvartį antrame kėlinyje įmušė Cristianas Rodriguezas.

Tuo metu draugiškose rungtynėse Albanijoje užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. Šeimininkai 1:0 parklupdė Prancūzijos rinktinę.

Albanams pergalę atnešė idealiai Ergyso Kace realizuotas baudos smūgis.

Copa America

Argentina 2 – 2 Paragvajus
29' [1 – 0] Sergio Aguero
36' [2 – 0] Lionel Messi (iš 11 metrų baudinio)
60' [2 – 1] Nelson Valdez
90' [2 – 2] Lucas Barrios

Urugvajus 1 – 0 Jamaika
52' [1 – 0] Cristian Rodriguez

Draugiškos rungtynės

Albanija 1 – 0 Prancūzija
43' [1 – 0] Ergys Kace

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)