Tiesa, šiame mače pirmieji į priekį po tikslaus Marcoso Pineiro Pizzelli smūgio išsiveržė šeimininkai.

Tačiau vėliau sekė geriausio šių metų pasaulio futbolininko Cristiano Ronaldo benefisas – Madrido „Real“ žvaigždė pelnė tris įvarčius.

Tiesa, paskutinį pusvalandį svečiams teko žaisti mažumoje, nes iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas saugas Tiago.

Nors armėnams kartą pavyko išnaudoti kiekybinę persvarą, pranašumą išlaikę portugalai į savo sąskaitą įsirašė brangius tris taškus.

Itin svarbią pergalę iškovojo ir mūsų kaimynai lenkai. D grupėje lyderės poziciją užimanti Lenkijos rinktinė savų žiūrovų akivaizdoje 4:0 įveikė gruzinus.

Pirmąjį įvartį prabėgus valandai nuo mačo pradžios pelnė Arkadiuszas Milikas, o kitus tris kartus pasižymėjo Robertas Lewandowskis. Pačioje mačo pabaigoje įsisiautėjęs puolėjas visus tikslius smūgius atliko vos per keturias minutes (!).

D grupė

Airija 1 - 1 Škotija
38' [1 - 0] Jonathan Walters
47' [1 - 1] John O'Shea (į savus vartus)

Lenkija 4 - 0 Gruzija
62' [1 - 0] Arkadiusz Milik
89' [2 - 0] Robert Lewandowski
90+2' [3 - 0] Robert Lewandowski
90+3' [4 - 0] Robert Lewandowski

Suomija 0 - 1 Vengrija
82' [0 - 1] Zoltan Stieber

Armėnija 2 - 3 Portugalija
14' [1 - 0] Marcos Pineiro Pizzelli
29' [1 - 1] Cristiano Ronaldo
55' [1 - 2] Cristiano Ronaldo
58' [1 - 3] Cristiano Ronaldo
62' Tiago (Portugalija) gavo raudoną kortelę – antra geltona
72' [2 - 3] Hrayr Mkoyan

I grupės turnyro lentelė:

1.Portugalija54017:412
2.Danija53118:410
3.Albanija42114:57
4.Serbija51136:81
5.Armėnija50145:91

2016 metų Europos futbolo pirmenybės vyks Prancūzijoje, todėl šios šalies rinktinė jau turi vietą šiame čempionate. Likusios komandos kovoja dėl 23 kelialapių. 1-2 vietas grupėse užėmusios rinktinės ir geriausia trečioji komanda gaus tiesioginius kelialapius į finalinį turnyro etapą. Tuo metu aštuonios trečiąsias pozicijas iškovojusios rinktinės tarpusavyje kovos dėl likusių 4 vietų čempionate.