Kosta Rika 5-ą minutę pirmavo (1:0) po Johano Venegaso smūgio, bet 7-ą minutę ispanas Alcaceras Paco rezultatą išlygino (1:1). Jam puikų rezultatyvų perdavimą atliko ir vieną prieš varžovų vartus išvedė Cescas Fabregasas. 30-ą minutę jau pats C. Fabregasas iš arti nukreipė kamuolį į tinklą ir pelnė pergalingą įvartį (2:1).

FIFA klasifikacijoje Ispanija užima 10-ą vietą, o Kosta Rika - 14-ą.

Rezultatas:

Ispanija 2 - 1 Kosta Rika

5' Johan Venegas [0 - 1]
7' Alcacer Paco [1 - 1]
30' Cesc Fabregas [2 - 1]

Ispanija: David de Gea, Daniel Carvajal, Marc Bartra, Sergio Ramos (58' Gerard Pique), Juan Bernat, Mikel San Jose (74' Sergio Busquets), Koke (59' Santi Cazorla), Aleix Vidal (46' Vitolo), Cesc Fabregas (83' Isco), Duran Nolito (59' David Silva)
Alcacer Paco.

Kosta Rika: Keylot Navas, Junior Diaz (81' Elias Aguilar), Roy Miller, Geancarlo Gonzalez, Jose Andres Salvatierra, Cristian Gamboa, Johan Venegas (67' Deyver Vega), David Guzman (69' Victor Bolivar), Celco Borges (88' Alvaro Saborio), Bryan Ruiz, Joel Campbell.

Kitų draugiškų mačų rezultatai:

Japonija 4 - 0 Irakas

5' Keisuke Honda
9' Tomoaki Makino
33' Shinji Okazaki
84' Genki Haraguchi

(FIFA klasifikacijoje Japonija užima 52-ą vietą, o Irakas - 86-ą).

Pietų Korėja 3 - 0 JAE

45' Yeom Ki-Hun [1 - 0]
60' Lee Chung-yong [2 - 0]
90' Lee Jung-Hyup [3 - 0]

Uzbekistanas 0 - 1 Iranas

90+4' Mehdi Torabi [0 - 1]