Vienintelį ir pergalingą įvartį 33-ią minutę pelnė Roberto Firmino. Puikų perdavimą jam atliko Filipe Luisas.

Tačiau traumą patyrė ir „Copa America“ pirmenybes praleis gynėjas Danilo. Teigiama, jog pastarąjį futbolininką brazilų gretose pakeis „Barcelona“ (Ispanija) klubo gynėjas Danny Alvesas.

Brazilijos rinktinė - penkiskart (1958, 1962, 1970, 1994 ir 2002 metais) pasaulio čempionė. FIFA klasifikacijoje Brazilija užima penktą vietą, o Hundūras - 75-ą.

Brazilija 1 - 0 Hondūras

33' Roberto Firmino [1 - 0]

Brazilija: Jeffersonas, Fabinho (75' Marquinhosas), Miranda, Davidas Luizas (46' Thiago Silva), Filipe Luisas, Casemiro, Fernandinho, Willianas (46' Douglasas Costa), Philippe'as Coutinho (46' Neymaras), Fredas (80' Eliasas), Robberto Firmino (71' Robinho).

Hondūras: Noelis Valladaresas, Johnny Palaciosas, Johnny Leveronas, Brayanas Beckelesas, Emilio Izaguirre'as (86' Bryanas Alexanderis Garcia), Luisas Garrido (53' Alfedo Mejia), Adalberto Figueroa Alonzo, Bryanas Acosta (85' Carlosas Discua), Boniekas Garcia (38' Mario Martinezas), Andy Najaras (75' Carlosas Mejia), Antony Lozano (74' Ericas Andino).

„Copa America“ turnyras prasideda ketvirtadienį Čilėje. Pirmenybėse dalyvauja 12 komandų, suskirstytų į tris grupes. A grupėje žais Čilė, Ekvadoras, Meksika ir Bolivija, B grupėje rungtyniaus Urugvajus, Jamaika, Argentina ir Paragvajus, C grupėje kovos Kolumbija, Venesuela, Brazilija ir Peru.

Ankstesnėse draugiškose rungtynėse birželio 8-ą dieną Brazilijos rinktinė taip pat namuose San Paulo „Allianz Parque“ stadione susitiko su Meksikos komanda ir nugalėjo varžovus rezultatu 2:0 (2:0). Abu įvarčiai buvo įmušti pirmame kėlinyje, kai 28-ą ir 37-ą minutėmis pasižymėjo Phillipe'as Coutinho ir Diego Tardelli.