„Raudonieji velniai“ dabar turės nuspręsti, ar parduoti ispaną šią vasarą, ar laikyti jį savo gretose dar metus bei kitą tarpsezonį leisti išvykti be perėjimo mokesčio.

Pranešama, kad vienas iš faktorių vartininko apsisprendime buvo galimybė grįžti į gimtąjį miestą, kuriame gyvena jo mergina.

Tiesa, skelbiama, kad D. De Geai buvo patarta dar kelerius metus praleisti Anglijoje, kur 24-erių futbolininkas galėtų sparčiau tobulėti, bet, panašu, kad ispanas nori palikti Mančesterį jau dabar.

„Man United“ vartų sargą iš Madrido „Atletico“ įsigijo 2011-aisiais ir sumokėjo rekordinę 24,4 mln. eurų sumą. Tai buvo didžiausi pinigai, kuriuos Anglijos klubas kada nors buvo paklojęs už šios pozicijos žaidėją.

Ispanas geriausiu komandos sezono futbolininku tapo tiek 2014-15-aisiais, tiek 2013-14-aisiais. Be to, šiemet jis pateko ir į „Premier“ lygos simbolinę vienuolikę.

Jeigu De Gea tikrai išvyks, „raudonųjų velnių“ gretose lieka metus iki sutarties pabaigos turintis kitas ispanas Victoras Valdesas. Tiesa, trenerį Louisą van Gaalą domina atsarginis „Real“ vartininkas Keyloras Navasas, kurį olandas bandė įsigyti dar praėjusią vasarą, todėl tikėtina, kad į sandorį gali būti įtrauktas ir kostarikietis.