Sėkmė nusišypsojo „Lazio“ futbolininkams, kurie svečiuose 4:2 (2:0) įveikė neleistinai klydusį SSC „Napolį“, su kuriuo po šio mačo atsisveikino treneris Rafaelis Benitezas.

Neapoliečiams tam, kad išstumtų savo varžovus iš trečios pozicijos, sekmadienį reikėjo tik pergalės ir antro kėlinio viduryje atrodė, kad ji ranka pasiekiama, nes rezultatui esant 2:2 Gonzalo Higuainas mušė 11 metrų baudinį. Deja, jo spirtas kamuolys praskriejo virš vartų, o „Lazio“ dvikovos pabaigoje pelnė dar du įvarčius.

Beje, abi komandos šias rungtynes baigė nepilnų sudėčių: raudonos kortelės buvo parodytos Faouziui Ghoulamui ir Marco Parolo.

Penktas likęs SSC „Napolį“ kitą sezoną kausis UEFA Europos lygoje. Į ši turnyrą Italija dar deleguos Florencijos „Fiorentiną“ ir Genujos „Sampdorią“, nes „Genoa“ negavo licencijos.

Rungtynės:

SSC „Napoli“ 2 – 4 Romos „Lazio“
33' [0 – 1] Marco Parolo
45' [0 – 2] Antonio Candreva
55' [1 – 2] Gonzalo Higuain
64' [2 – 2] Gonzalo Higuain
85' [2 – 3] Ogenyi Onazi
90' [2 – 4] Miroslav Klose

62' Marco Parolo („Lazio“) parodyta raudona kortelė
70' Faouzi Ghoulam („Napoli“) parodytaraudona kortelė

76' Gonzalo Higuain („Napoli“) nerealizavo 11 m baudinio

Florencijos „Fiorentina“ 3 – 0 Veronos „Chievo“
12' [1 – 0] Josip Iličič
76' [2 – 0] Filippo Bernardeschi
90' [3 – 0] Milan Badelj

69' Isaac Cofie („Chievo“) parodyta raudona kortelė

Milano „Inter“ 4 – 3 „Empoli“
49' [1 – 0] Rodrigo Palacio
53' [2 – 0] Mauro Icardi
59' [2 – 1] Levan Mchedlidze
62' [2 – 2] Manuel Pucciarelli
70' [3 – 2] Marcelo Brozovič
77' [4 – 2] Mauro Icardi
88' [4 – 3] Levan Mchedlidze

AS „Roma“ 1 – 2 „Palermo“
35' [0 – 1] Franco Vazquez
85' [1 – 1] Francesco Totti
90' [1 – 2] Andrea Belotti

Genujos „Sampdoria“ 2 – 2 „Parma“
53' [1 – 0] Alessio Romagnoli
74' [1 – 1] Raffaele Palladino
79' [2 – 1] Lorenzo De Silvestri
88' [2 – 2] Silvestre Varela

„Sassuolo“ 3 – 1 „Genoa“
3' [1 – 0] Domenico Berardi
18' [2 – 0] Simone Zaza
32' [3 – 0] Simone Zaza
41' [3 – 1] Leonardo Pavoletti

68' Simone Zaza („Sassuolo“) nerealizavo 11 m baudinio

72' Armando Izzo („Genoa“) parodyta raudona kortelė

„Torino“ 5 – 0 „Cesena“
10' [1 – 0] Josef Martinez
16' [2 – 0] Maxi Lopez
31' [3 – 0] Marco Benassi
49' [4 – 0] Emiliano Moretti
70' [5 – 0] Maxi Lopez

„Cagliari“ 4 – 3 Udinės „Udinese“
13' [1 – 0] Marco Sau
19' [2 – 0] Joao Pedro
44' [2 – 1] Rodrigo Aguirre
79' [3 – 1] Paul M'Poku
81' [3 – 2] Bruno Fernandes