Po paskutinio šio sezono Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių mačo čempionams Miuncheno „Bayern“ futbolininkams oficialiai įteiktas nugalėtojų trofėjus. Kaip įprasta tokiais atvejais, švenčiant stadione liejosi ir bavariško alaus upės.

Taip pat paskutinę pergalę šiame sezone iškovojo Dortmundo „Borussia“ ekipa, namuose rezultatu 3:2 įveikusi Bremeno „Werder“ futbolininkus. „Borussia“ su 46 taškais liko septintoje vietoje. Verta paminėti, kad šios rungtynės buvo paskutinės ir treneriui Jurgenui Kloppui.

Antroje vietoje su 69 taškais liko „Wolfsburg“ ekipa, trečioje – „Moenchengladbach“. Taip pat šansą žaisti UEFA Čempionų lygoje turės Lėverkuzeno „Bayer“ komanda, užėmusi ketvirtą vietą.

Devinta pergale Vokietijos aukščiausiosios futbolo lygos 2014-2015 metų sezoną baigė ir galutinę tryliktą vietą užėmė „Hannover 96“ klubas su Mariumu Stankevičiumi.

Šeštadienį namuose „Hannover 96“ futbolininkai paskutiniojo turo mače 2:1 nugalėjo septynioliktoje pozicijoje likusius bei su šalies elitu atsisveikinančius „Freiburg“ futbolininkus.

Lietuvis šiame mače žaidė nuo 82-os minutės, aikštėje pakeitęs pirmojo įvarčio autorių japoną Hiroshį Kiyotakę.

Svarbiausi šio sezono įvykiai:

Turnyro čempionas: Miuncheno „Bayern“

Kelialapiai į Čempionų lygą: „Wolfsburg“, „Moenchengladbach“, „Bayer“

Kelialapiai į Europos lygą: „Augsburg“, „Schalke“

Į antrąją divizioną iškrito: „Paderborn“, „Freiburg“

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: Alexander Meier (19 įvarčių), Robert Lewandowski (17 įvarčių), Arjen Robben (17 įvarčių).

„Bayern Munich“ 2-0 „Mainz 05“

25' [1-0] Robert Lewandowski (iš 11 m baudinio)
48' [2-0] Bastian Schweinsteiger

„Borussia Dortmund“ 3-2 „Werder Bremen“

15' [1-0] Shinji Kagawa
17' [2-0] Pierre-Emerick Aubameyang
27' [2-1] Levin Mete Oztunali
42' [3-1] Henrik Mkhitaryan
85' [3-2] Theodor Gebre Selassie

„Borussia Moenchengladbach“ 1-3 „Augsburg“

36' [1-0] Raffael
61' Haavard Nordtveit („Borussia Moenchengladbach“) pašalintas iš aikštės
72' [1-1] Pierre-Emil Hoejbjerg
77' [1-2] Tim Matavz
90' [1-3] Sascha Moelders

„Hannover 96“ 2-1 „Freiburg“

3' [1-0] Hiroshi Kiyotake
84' [2-0] Pavel Krmas (į savus vartus)
90' [2-1] Nils Petersen

„Eintracht Frankfurt“ 2-1 „Bayer Leverkusen“

4' [1-0] Haris Seferovic
6' [1-1] Karim Bellarabi
39' [2-1] Alexander Madlung

„FC Cologne“ 2-2 „Wolfsburg“

3' [1-0] Yuya Osako
8' [1-1] Luiz Gustavo
15' [1-2] Ivan Perisic
61' [2-2] Robin Knoche (į savus vartus)

„Hamburger SV“ 2-0 „Schalke 04“

49' [1-0] Ivica Olic
58' [2-0] Slobodan Rajkovic

„Hoffenheim“ 2-1 „Hertha Berlin“

8' [1-0] Anthony Modeste
72' [1-1] Roy Beerens
80' [2-1] Roberto Firmino

„Paderborn“ 1-2 „VfB Stuttgart“

4' [1-0] Marc Vucinovic
36' [1-1] Daniel Didavi
72' [1-2] Daniel Ginczek