Net penkis įvarčius „Southampton“ ekipai pavyko pelnyti jau per pirmąsias 38 minutes. 23-ejų senegalietis Sadio Mane per 2 minutes ir 56 sekundes pavyko pelnyti tris įvarčius ir tapti greičiausiu žaidėju, „Premier“ lygos istorijoje pelniusiu „hat-tricką“.

Po krašto puolėjo šou šeimininkai ir toliau smaginosi. Dar du įvarčius pridėjo Shane'as Longas. Pastarasis atliko rezultatyvius perdavimus mušant antrąjį ir pirmąjį mačo įvarčius.

Pirmo kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino Christianas Benteke, o antrajame žiūrovai tiek įvarčių neišvydo. Vis tik šeimininkams pavyko pasižymėti – galutinį tašką 81-ą minutę padėjo Graziano Pelle.

Vakaro rungtynėse „Liverpool“ komandos simboliu tapęs Stevenas Gerrardas paskutinį kartą išbėgo į „Anfield“ stadioną. Vis tik šventinę nuotaiką apkartino skaudus pralaimėjimas „Crystal Palace“ futbolininkams – 1:3.

Pergalės atveju „raudonieji“ galėjo užsitikrinti penktą vietą, garantuojančią vietą UEFA Europos lygoje. Tačiau dėl jos dar teks pasigrumti paskutiniame ture.

S. Gerrardas karjerą „Liverpool“ ekipoje pradėjo 1998 metais. Saugo debiutas pagrindinėje komandoje įvyko minėtų metų lapkričio 29-ą dieną, kai rungtynėse su „Blackburn“ į aikštę žengė paskutinėmis minutėmis.

Per 17 sezonų Liverpulio miesto vienuolikėje 34-erių metų anglas sužaidė 706 rungtynes ir pelnė 183 įvarčius. Iš viso su „Liverpool“ futbolininkas laimėjo 10 titulų, tačiau Anglijos čempionu taip ir netapo.

Po šio sezono anglas persikels už Atlanto ir užsivilks Los Andželo „Galaxy“ klubo marškinėlius.

„Southampton“ 6 – 1 „Aston Villa“
13' [1 – 0] Sadio Mane
14' [2 – 0] Sadio Mane
16' [3 – 0] Sadio Mane
26' [4 – 0] Shane Long
38' [5 – 0] Shane Long
45' [5 – 1] Christian Benteke
81' [6 – 1] Graziano Pelle

„Burnley“ 0 – 0 „Stoke City“

QPR 2 – 1 „Newcastle“
24' [0 - 1] Emmanuel Riviere
54' [1 - 1] Matthew Phillips
61' [2 - 1] Leroy Fer

„Sunderland“ 0 – 0 „Leicester“

„Tottenham“ 2 – 0 „Hull City“
54' [1 - 0] Nacer Chadli
61' [2 - 0] Danny Rose

„West Ham“ 1 – 2 „Everton“
62' [1 - 0] Stewart Downing
68' [1 - 1] Leon Osman
90+3' [1 - 2] Romelu Lukaku

„Liverpool“ 1 - 3 „Crystal Palace“
26' [1 - 0] Adam Lallana
43' [1 - 1] Jason Puncheon
60' [1 - 2] Wilfried Zaha
90+1' Glenn Murray („Crystal Palace“) nerealizavo 11 metrų baudinio
90+1' [1 - 3] Glenn Murray