Po šio skaudaus pralaimėjimo „Olympique“ turi 71 tašką. Tuo tarpu čempiono titulą ginančio lyderio „Paris Saint Germain“ klubo sąskaitoje yra 77 taškai. Iki Prancūzijos futbolo čempionato pabaigos liko du turai, tad Liono klubui belieka tikėtis tik stebuklo.

Prancūzijos čempionato rezultatai:

„Caen“ 3–0 „Olympique“

41' [1–0] Nicolas Benezet
44' [2–0] Nicolas Benezet
85' [3–0] Sloan Privat

„Bordeaux“ 2-1 „Nantes“

15' [0-1] Jordan Veretout (iš 11 m baudinio)
20' [1-1] Diego Rolan (iš 11 m baudinio)
69' [2-1] Diego Rolan

„Evian Thonon Gaillard“ 2-3 „Reims“

40' [0-1] David Ngog
45' [1-1] Gilles Sunu
48' [2-1] Mathieu Duhamel
64' [2-2] David Ngog
86' [2-3] Benjamin Moukandjo

„Metz“ 0-4 „Lorient“

13' [0-1] Mehdi Mostefa
34' [0-2] Romain Philippoteaux
55' [0-3] Lamine Kone
84' [0-4] Jordan Ayew

„Rennes“ 0-1 „Bastia“

43' Francois Kamano („Bastia“) parodyta raudona kortelė
67' Paul-Georges Ntep De Madiba („Rennes“) nerealizavo 11 m baudinio
78' [0-1] Gael Danic

„Toulouse“ 3-2 „Lille“

9' [0-1] Nolan Roux
30' [1-1] Wissam Ben Yedder
61' [1-2] Sofiane Boufal
81' [2-2] Oscar Trejo
83' [3-2] Martin Braithwaite

Italijos čempionas „Juventus“ namie neįveikė autsaiderio

Šeštadienį Italijos futbolo „Serie A“ čempionato tvarkaraštyje įrašyti du mačai. Pirmajame jų čempionas Turino „Juventus“ klubas savo arenoje neįveikė vieno autsaiderių „Cagliari“ ekipos - lygiosios 1:1.

45 min. šeimininkus į priekį išvedė traumą išsigydęs Paulis Pogba. Likus žaisti 5 minutes tašką svečiams išplėšė kamuolį į vartus pasiuntęs Luca Rossettini.

Kitose rungtynėse „AC Milan“ komanda namuose susitiko su „Roma“ futbolininkais. Pergalėmis šiame sezone savų gerbėjų nelepinantys Milano futbolininkai laimėjo rungtynes rezultatu 2:1.

Italijos čempionato rezultatai:

„Juventus“ 1-1 „Cagliari“

45' [1-0] Paul Pogba
85' [1-1] Luca Rossettini

„AC Milan“ 2-1 „Roma“

40' [1-0] Marco van Ginkel
59' [2-0] Mattia Destro
73' [2-1] Francesco Totti (iš 11 m baudinio)