Luiso Enrique kariauna po atkaklios kovos šventė pergalę bei žengė svarbų žingsnį link nugalėtojų taurės. Įvarčius rungtynėse prieš Davido Moyeso auklėtinius „Barcelona“ komandai antrajame kėlinyje pelnė Neymaras bei Pedro. Pastarasis pasiuntė kamuolį į varžovų vartus nuostabiu smūgiu per save.

Vėliau paaiškėjo, kad tris taškus iškovojusi lyderė „Barcelona“ dar labiau sutvirtino pozicijas kovoje dėl čempiono titulo. Kitose rungtynėse antrą vietą užimantis Madrido „Real“ klubas prarado du taškus namuose - lygiosiomis 2:2 sužaidė su ketvirtoje pozicijoje esančia „Valencia“ ekipa.

20 min. svečius į priekį išvedė Francisco Alcaceras, dar po 6 minučių rezultatą padvigubino Javi Fuego.

Įpusėjus rungtynėms Cristiano Ronaldo nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio. Tačiau rezultatą išlyginti Madrido futbolininkai suspėjo - 56 min. pasižymėjo Pepe, o 84 min. - Isco.

Iki čempionato pabaigos likus žaisti du turus „Barcelona“ futbolininkai Madrido „Real“ ekipą jau lenkia 4 taškais.

„Barcelona“ 2–0 „Real Sociedad“

51' [1-0] Neymar
86' [2-0] Pedro Rodriguez

„Granada“ 2–0 „Cordoba“

30' Inigo Lopez („Cordoba“) pašalintas iš aikštės
45' [1-0] Diego Mainz
69' [2-0] Youssef El Arabi (iš 11 m baudinio)
79' Federico Nicolas Cartabia („Cordoba“) pašalintas iš aikštės

„Real Madrid“ 2-2 „Valencia“

20' [0-1] Francisco Alcacer
26' [0-2] Javi Fuego
45' Cristiano Ronaldo („Real Madrid“) nerealizavo 11 m baudinio
56' [1-2] Pepe
84' [2-2] Isco

Athletic Bilbao“ 1-1 „Deportivo La Coruna“

14' [1-0] Aritz Aduriz
90' [1-1] Alberto Lopo