Nors persvara visas rungtynes priklausė „Barcelona“ futbolininkams, svečiai iš Miuncheno atkakliai gynėsi iki 77-os minutės. Vėliau nuo gausybės klaidų „Bayern“ ekipos gynyba visiškai subyrėjo. Tuo dukart pasinaudojo argentinietis Lionelis Messi (77-ą ir 80-ą minutėmis), o vieną įvartį, gražiai pabėgęs nuo oponentų beveik nuo vidurio aikštės, įmušė brazilas Neymaras - 3:0.

Beje, dukart pasižymėjęs L. Messi vėl susigrąžino rezultatyviausio Čempionų lygos šio sezono ir visų laikų žaidėjo vardą. Jo sąskaitoje šį sezoną yra 10, o iš viso - 77 įvarčiai ir jis vienu įvarčiu aplenkė išvakarėse įvartį mušusį portugalą Cristiano Ronaldo (76).

Atsakomas mačas Vokietijoje (gegužės 12-ą dieną) - praktiškai bus tik formalumas.

Rezultatas:

„Barcelona“ 3 - 0 „Bayern“

77' Lionel Messi [1 - 0]
80' Lionel Messi [2 - 0]
90+4' Neymar [3 - 0]

„Barcelona“: Marcas-Andre ter Stegenas, Gerardas Pique, Javieras Mascherano (89' Marcas Bartra), Jordi Alba, Danielis Alvesas, Ivanas Rakitičius (82' Xavi), Sergio Busquetsas, Andresas Iniesta (87' Rafinha), Luisas Suarezas, Lionelis Messi, Neymaras.

„Bayern“ Manuelis Neueris, Mehdi Benatia, Rafinha, Jerome'as Boatengas, Juanas Bernatas, Xabi Alonso, Philippas Lahmas, Bastianas Schweinsteigeris, Thiago Alcantara, Robertas Lewandowski, Thomas Muelleris (79' Mario Goetze).

Rungtynių eiga

Čempionų lyga: „Barcelona“ - „Bayern“
80-ą min. L. Messi įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino J. Boatengą ir galantiškai permetė kamuolį per M. Neurerį - 2:0. Tai buvo argentiniečio 10 įvartis šio sezono Čempionų lygoje.  90+4 min. „Barcelona“ jau triuškina varžovus 3:0. Neymaras pabėgo vienas nuo pusės aikštės ir pelnė trečią įvartį. Prieš šį epizodą katalonų greitos atakos metu svečiai šiurkščiai sustabdė aikštės šeimininką, bet kadangi kamuolys atiteko Neymarui, teisėjas žaidimo nestabdė. Triuškinama „Barcelona“ pergalė - 3:0.
61-ą min. Neymaras buvo išvestas vienas prieš vartus, bet juos palikęs M. Neueris likvidavo pavojų. 63-ią min. brazilas iš baudos aikštelės „šovė“ virš vartų. 66-ą min. Gerardas Pique už pražangą šalia savo baudos aikštelės baudžiamas geltona kortele. Baudos smūgis baigėsi kampiniu. Netrukus tokią pat nuobaudą gavo ir Neymaras. Sužaidus 70 min. lygu - 0:0. 71-ą min. po Th. Alcantara smūgio kamuolys rikošetu skriejo į vartus, bet aikštės šeimininkų vartininkas buvo budrus. 77-ą min. L. Messi smūgiu kaire nuo baudos aikštelės prieigų pelno įvartį ir „Barcelona“ pirmauja 1:0. Prieš šį epizodą Neymaras apeliavo, kad buvo 11 metrų baudinys, bet kamuolys atiteko vokiečiams. J. Bernatas jį tuoj pat prarado ir tuo pasinaudojo L. Messi.
Antras kėlinys prasidėjo. Iš karto geltona kortele už šiurkštų žaidimą buvo nubaustas D. Alevesas. „Bayern“ gavo teisę atlikti baudos smūgį. X. Alonso kamuolį sukirto į sienelę. 53-ią min. Mehdi Benatia („Bayern“) buvo įspėtas. 56-ą min. svečiai iš Miuncheno „uždirbo“ kampinį, bet jis niekuo nesibaigė. Juanas Bernatas stabdydmas L. Messį prasižengė ir gavo geltoną kortelę.  57-ą min. L. Messi kaire koja smūgiavo tiesiai į M. Neuerį. „Bayern“ niekaip negalėjo atitraukti žaidimo nuo savo vartų.
Pirmam kėliniui artėjant prie pabaigos „Barcelona“ užspaudė varžovus. 39-ą min. po Danielio Alveso smūgio iš arti savo komandą vėl išgelbėjo M. Neueris, o 40-ą min. po Ivano Rakitičiaus spyrio kamuolys praskriejo visai šalia vartų. 45-ą min. R. Lewandowkis pergudravo save ir sugadino perspektyvia galėjusia tapti ataką. Po pirmo kėlinio lygu - 0:0.
21-ą min. po L. Messi perdavimo kamuolio šalia vartų nepasiekė L. Suarezas. 23-ią min. bavarai gavo teisę atlikti baudos smūgį, bet derinys buvo nevykęs. Kova išsilygino ir pavojingi momentai kildavo prie abiejų vartų. 27-ą min. po kampinio galva virš vartų smūgiavo L. Suarezas. 30-ą min. Thiago Alcantara bandymas atakuoti buvo nesėkmingas. 35-ą min. Xabi Alonso gavo geltoną kortelę, o po šios pražangos skirtą baudos smūgį atliko L. Messi. M. Neueris sugavo kamuolį.
10-ą min. kilo gaisras prie „Bayern“ ekipos vartų, o R. Lewandowskio pastangos taip pat užgeso varžovų baudos aikštelės prieigose. 12-ą min. L. Suarezas išvengė dirbtinės nuošalės, iššoko vienas prieš vartininką, bet M. Neueris atrėmė urugvajiečio smūgį. 15-ą min. po L. Suarezo perdavimo iš dešinio krašto Neymaras iš arti vos neįmušė pirmo įvarčio. Iniciatyva visiškai priklausė „Barcelona“ komandai. 18-ą min. po puikaus derinio dešiniame atakos krašte iš kelių metrų perdavimo „uždaryti“ nesugebėjo R. Lewandowskis. Sužaidus 20 min. lygu - 0:0.
Rungtynės prasidėjo.  Abiejų komandų puolėjai jau apsilankė prie varžovų baudos aikštelių. Vyko kova dėl kamuolio kontrolės. 4-ą min. Luisas Suarezas po kontakto su Jereme'u Boatengu  griuvo bavarų baudos aikštelėje, bet teisėjo švilpukas tylėjo. 8-ą min. gynėjai blokavo Roberto Lewandowskio smūgį, o kitoje aikštės pusėje kamuolį po L. Suarezo smūgio sugavo Manuelis Neueris. Aikštės viduryje sėkmingiau žaidė „Barcelona“.

Statistika:

„Barcelona“ - „Bayern“

Įvarčiai: 3 - 0;
Pavojingos atakos: 50 - 31;
Kamuolio kontrolė: 48 proc - 55 proc.;
Smūgiai į vartų plotą: 8 - 0;
Smūgiai šalia vartų: 7 - 5;
Blokuoti smūgiai: 2 - 3;
Virpstai/skersiniai: 0 - 0;
Atremti smūgiai: 3 - 7;
Perdavimai (atlikti/tikslūs): 448/361 - 497/421;
Perdavimų taiklumas: 81 proc. - 85 proc.;
Įveikta distancija (metrais): 113 717 - 11 354;
Nuošalės: 3 - 2;
Kampiniai: 2 - 3;
Pražangos: 15 - 14;
Geltonos kortelės: 3 - 3.

Pirmose pusfinalio rungtynėse antradienį (gegužės 6-ą d.) Italijos čempionas Turino „Juventus“ klubas savo aikštėje įveikė Senojo žemyno varžybų nugalėtojos vardą ginančia Madrido „Real“ komandą rezultatu 2:1 (1:1) ir prieš atsakomą dvikovą svečiuose jau turi minimalų pranašumą.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės birželio 6-ą dieną Berlyno Olimpiniame stadione. „Real“ futbolininkai praėjusiais metais finale Lisabonoje po pratęsimo 4:1 pranoko Madrido „Atletico“ (Ispanija) ekipą.