Nors persvara visas rungtynes priklausė „Barcelona“ futbolininkams, svečiai iš Miuncheno atkakliai gynėsi iki 77-os minutės. Vėliau nuo gausybės klaidų „Bayern“ ekipos gynyba visiškai subyrėjo. Tuo dukart pasinaudojo argentinietis Lionelis Messi (77-ą ir 80-ą minutėmis), o vieną įvartį, gražiai pabėgęs nuo oponentų beveik nuo vidurio aikštės, įmušė brazilas Neymaras - 3:0.

Beje, dukart pasižymėjęs L. Messi vėl susigrąžino rezultatyviausio Čempionų lygos šio sezono ir visų laikų žaidėjo vardą. Jo sąskaitoje šį sezoną yra 10, o iš viso - 77 įvarčiai ir jis vienu įvarčiu aplenkė išvakarėse įvartį mušusį portugalą Cristiano Ronaldo (76).

Atsakomas mačas Vokietijoje (gegužės 12-ą dieną) - praktiškai bus tik formalumas.

Rezultatas:

„Barcelona“ 3 - 0 „Bayern“

77' Lionel Messi [1 - 0]
80' Lionel Messi [2 - 0]
90+4' Neymar [3 - 0]

„Barcelona“: Marcas-Andre ter Stegenas, Gerardas Pique, Javieras Mascherano (89' Marcas Bartra), Jordi Alba, Danielis Alvesas, Ivanas Rakitičius (82' Xavi), Sergio Busquetsas, Andresas Iniesta (87' Rafinha), Luisas Suarezas, Lionelis Messi, Neymaras.

„Bayern“ Manuelis Neueris, Mehdi Benatia, Rafinha, Jerome'as Boatengas, Juanas Bernatas, Xabi Alonso, Philippas Lahmas, Bastianas Schweinsteigeris, Thiago Alcantara, Robertas Lewandowski, Thomas Muelleris (79' Mario Goetze).

Geltonos kortelės: 3 - 3.

Pirmose pusfinalio rungtynėse antradienį (gegužės 6-ą d.) Italijos čempionas Turino „Juventus“ klubas savo aikštėje įveikė Senojo žemyno varžybų nugalėtojos vardą ginančia Madrido „Real“ komandą rezultatu 2:1 (1:1) ir prieš atsakomą dvikovą svečiuose jau turi minimalų pranašumą.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės birželio 6-ą dieną Berlyno Olimpiniame stadione. „Real“ futbolininkai praėjusiais metais finale Lisabonoje po pratęsimo 4:1 pranoko Madrido „Atletico“ (Ispanija) ekipą.