Agresyviai rungtynes pradėję „Juventus“ futbolininkai jau 9-ą minutę pirmavo 1:0 po Alvaro Morato pataisyto Carloso Tevezo smūgio. Tiesa, 27-ą minutę Cristiano Ronaldo smūgiu galva iš arti - beveik nuo vartų linijos - išlygino skirtumą 1:1.

Antrą kėlinį vėl aktyviau pradėję aikštės šeimininkai surengė greitą kontrataką ir C. Tevezas išprovokavo 11 metrų baudinį. Argentinietis pats jį 58-ą minutę ir realizavo - 2:1.

„Juventus“ komandos pergalė 2:1, bet finalo dalyvis paaiškės tik po savaitės (gegužės 13-ą dieną) Madride, kur vyks atsakomos rungtynės.

Rezultatas:

Turino „Juventus“ 2 - 1 Madrido „Real“

9' Alvaro Morato [1 - 0]
27' Cristiano Ronaldo [1 - 1]
58' Carlos Tevez [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

„Juventus“: Gianluigi Buffonas, Giorgio Chiellini, Leonardo Bonucci, Stephanas Lichtsteineris, Patrice'as Evra, Claudio Marchisio, Andrea Pirlo, Arturo Vidalis, Stefano Sturaro (64' Andrea Berzagli), Alvaro Morata (78' Fernando Llorente), Carlosas Tevezas (86' Roberto Pereyra).

„Real“ Ikeras Casillasas, Raphaelis Varane'as, Pepe, Marcelo, Danielis Carvajalis, Sergio Ramosas, Toni Kroosas, Jamesas Rodriguezas, Isco (63' Javieras Hernandezas), Cristiano Ronaldo, Garethas Bale'as (86' Jese).

Rungtynių eiga:

Čempionų lygos pusfinalis: „Juventus“ - „Real“
„Juventus“ laimėjo pirmas rungtynes 2:1. Ar to užteks, paaiškės po savaitės Madride.
„Real“ futbolininkams visiškai priklausė iniciatyva, bet pavojingų momentų įvarčiui sukurti nepavykdavo. 87-ą min. „Juventus“ ekipa vos neįmušė trečio įvarčio. Po madridiečių gynėjo šiurkščios klaidos Fernando Llorente prasiveržė po vartininką I. Casillasą kraštu, atliko perdavimą Roberto Pereyrai, bet pastarajam smūgiuoti gynėjai neleido.  92-ą min. po Andrea Pirlo perdavimo galva iš arti smūgiavo F. Llorente, bet šimtaprocentės progos neišnaudojo.
60-ą min. Patrice'as Evra pavojingai veržėsi kairiu atakos sparnu ir uždirbo kampinį. 64-ą min. C. Ronaldo galėjo išlyginti rezultatą, bet arti vartų nesuvaldė kamuolio. 65-ą min. po Garetho Bale'o perdavimo kamuolio smūgiui galva nepasiekė C. Ronaldo. Ispanijos futbolo grandai siekė lyginti rezultatą, o Italijos čempionai pavojingai kontratakavo. 74-ą min. T. Kroosas smūgiavo iš toli ir netaikliai.
Prasidėjo antras kėlinys. Tuoj pat geltona kortele buvo nubaustas C. Tevezas. 48-ą min. C. Tevezas smūgiavo tiesiai į varžovų vartininką. Vyko kietas futbolas su daugybe abipusių pražangų. 55-ą min. „Real“ ekipa uždirbo kampinį, Marcelo stipriai smūgiavo, pataikė kamuoliu į saviškį, o perėmę toli atšokusį kamuolį „Juventus“ futbolininkai surengė žaibišką kontrataką ir baudos aikštelėje buvo pargriautas C. Tevezas. Jis 58-ą min. realizavo 11 metrų baudinį - 2:1.
27-ą min. lygu 1:1. „Real“ komanda surengė ataką dešiniu sparnu, Jamesas Rodriguezas atliko tikslų perdavimą C. Ronaldo, o portugalas galva nuo vartų linijos išlygino rezultatą. C. Ronaldo tai buvo 9-as įvartis šį Čempionų lygos sezoną. Po įvarčio vis dar aktyvesni svečiai iš Ispanijos. 34-ą min. Claudio Marchisio pavojingai smūgiavo šalia vartų. 41-ą min. po Isco perdavimo J. Rodriguezas galva stipriai smūgiavo iš arti, bet kamuolys pataikė į skersinį. Aikštėje daug ir dažnų apeliacijų dėl anglo Martino Atkinsono teisėjavimo kokybės. Pirmą kėlinį arbitras pratęsė 1 min.
Futbolas tapo ramesnis, bet 18-ą min. „Juventus“ futbolininkai perėmė kamuolį aikštės viduryje ir surengė labai pavojingą ataką. 20-ą min. Raphaelis Varane'as galva netiksliai smūgiavo į vartus. 24-ą min. C. Ronaldo smūgiavo pro šalį. Po akimirkos kitoje aikštės pusėje Stephanas Lichtsteineris grasino madridiečių vartams.
9-ą min. „Juventus“ klubas įsiveržė į priekį - 1:0. Carlosas Tevezas atsidūrė laisvas svečių baudos aikštelėje, smūgiavo, vartininkas I. Casillasas atmušė kamuolį, o jį iš arti į vartų tinklą nukreipė A. Morata. 12-ą min. Toni Kroosas pavojingai smūgiavo iš toli, bet G. Buffonas kamuolį nukreipė už galinės linijos.
Rungtynės prasidėjo. Žaidimas vyko aikštės viduryje, kai 54-ą sek. „Juventus“ puolėjas Arturo Vidalis įsiveržė į varžovų baudos aikštelę, ten griuvo, bet teisėjo švilpukas tylėjo. Tempas aikštėje gana aukštas. 3-ią min. aikštės šeimininkų pavojingą smūgį ne be vargo atrėmė Ikeras Casillasas. 5-ą min. Marcelo patikrino Gianluigi Buffono budrumą. 6-ą min. Leonardo Bonucci prieš save išvydo geltoną kortelę. Po Cristiano Rolando baudos smūgio kamuolys atsimušė į sienelę. Kitoje aikštės pusėje - Alvaro Morato pavojingas išpuolis.
Abiejų komandų žaidėjai rikiuojasi stadiono tunelyje. „Juventus“ aistruoliai gieda savo komandos himną. Teisėjai dar tunelyje tikrina ar futbolininkai neturi grandinėlių, žiedų, auskarų ar kitokių papuošalų, ar futbolo batelių grifai atitinka standartus. Komandos išeina į aikštę. Skamba Čempionų lygos himnas. Žaidėjai pasisveikino tarpusavyje ir su arbitrais.

Statistika:

„Juventus“ - „Real“

Įvarčiai: 2 - 1;
Pavojingos atakos: 28 - 49
Kamuolio kontrolė: 47 proc - 53 proc.
Smūgiai į vartų plotą: 7 - 3;
Smūgiai šalia vartų: 4 - 6;
Blokuoti smūgiai: 1 - 3;
Virpstai/skersiniai: 0 - 1;
Atremti smūgiai: 5 - 5;
Perdavimai (atlikti/tikslūs): 452/402 - 519/458;
Perdavimų taiklumas: 89 proc. - 89 proc.;
Įveikta distancija (metrais): 114 645 - 106 922;
Nuošalės: 3 - 1;
Kampiniai: 1 - 5;
Pražangos: 19 - 13;
Geltonos kortelės: 4 - 3.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės birželio 6-ą dieną Berlyno Olimpiniame stadione. „Real“ futbolininkai praėjusiais metais finale Lisabonoje po pratęsimo 4:1 pranoko Madrido „Atletico“ ekipą.