„Stadio Olimpico“ arenoje susirinkę 15 tūkst. žiūrovų išvyko atkaklią kovą – baltai juodiems nepavyko išsaugoti persvaros po to, kai 35 min. pasižymėjo Andrea Pirlo.

45 minutę Matteo Darmianas rezultatą išlygino, o buvęs „Juventus“ puolėjas Fabio Quagliarella 57 minutę įmušė pergalingą įvartį.

Prieš porą savaičių „Juventus“ išvykoje 0:1 pralaimėjo turnyro lentelės dugne esančiai „Parma“ komandai.

Be Turino derbio „Serie A“ pirmenybėse sužaisti dar septyni susitikimai.

Pagrindinių konkurentų „Roma“ kluptelėjimu prieš Milano „Inter“ nepasinaudojo dėl sidabro kovojantis sostinės „Lazio“, namuose nesugebėjęs įveikti Veronos „Chievo“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkus į priekį po Stefano Radu perdavimo išvedė veteranas Miroslavas Klose, tačiau įpusėjus antrajam kėliniui tiksliu smūgiu atsakė Alberto Paloschi.

„Lazio“ ekipa „Roma“ vienuolikę dabar lenkia vienu tašku, o „Chievo“ rikiuojasi keturioliktojoje pozicijoje.

Netikėtą nesėkmę namuose patyrė Florencijos „Fiorentina“, rezultatu 1:3 nusileidusi į aštuonioliktą vietą pakilusiam „Cagliari“ klubui.

Rezultatai

„Torino“ 2–1 „Juventus“

35' [0–1] Andrea Pirlo
45' [1–1] Matteo Darmian
57' [2–1] Fabio Quagliarella

„Atalanta“ 2–2 „Empoli“

41' [0-1] Riccardo Sapponara
43' [1-1] Alejandro Daro Gomez
60' [1-2] Massimo Maccarone
90' [2-2] German Denis

„Genoa“ 3–1 „Cesena“

38' [1-0] Andrea Bertolacci
45' [2-0] Diego Perotti (iš 11 metrų baudinio)
53' [3-0] Leonardo Pavoletti
69' [3-1] Carlos Carbonero
90' Ze Eduardo („Cesena“) pašalintas iš aikštės

„Hellas“ 3–2 „Sassuolo“

18' Rafael („Hellas“) pašalintas iš aikštės
30' [1-0] Juan Gomez
35' [1-1] Vangelis Moras (į savus vartus)
63' [2-1] Luca Toni
71' [3-1] Luca Toni
89' [3-2] Antonio Floro Flores

„Lazio“ 1–1 „Chievo“

45' [1-0] Miroslav Klose
76' [1-1] Alberto Paloschi

„Parma“ 1–0 „Palermo“

22' [1-0] Antonio Nocerino (iš 11 metrų baudinio)

„Fiorentina“ 1–3 „Cagliari“

7' [0-1] Duje Cop
60' [0-2] Duje Cop
75' [1-2] Alberto Gilardino
90' [1-3] Diego Farias

„Napoli“ 4–2 „Sampdoria“

12' [0-1] Raul Albiol (į savus vartus)
31' [1-1] Manolo Gabbiadini
34' [2-1] Gonzalo Higuain
47' [3-1] Lorenzo Insigne
81' [4-1] Gonzalo Higuain (iš 11 m baudinio)
89' [4-2] Luis Muriel