„Steaua“ futbolininkai namuose 1:2 (0:2) turėjo pripažinti vos trečią pergalę iškovojusios autsaiderės Galačio „Otelul“ (18 tšk.) komandos pranašumą.

Pirmą įvartį į lietuvio saugomus vartus įmušė aikštės šeimininkų gynėjas Iasminas Latovlevici (19 min.), o svečių gretose pasižymėjo alžyrietis Jugurtha Hamrounas (45+1 min.).

Vienintelį įvartį į svečių vartus įmušė George Tucudeanas (77 min.).

Antrą vietą čempionate užima „FCM Tirgu Mureš“ (56 tšk.) ekipa, trečioje pozicijoje - Ploješčio „Petrolul“ (47 tšk.) komanda.

Tirgu Žiu „Pandurii“ (32 tšk., Deividas Matulevičius) klubas užima dešimtą vietą, o Piatros Niamco „Ceahlaul“ (23 tšk., Vaidas Slavickas) komanda - penkiolikta.

F. Černychas Lenkijos futbolo pirmenybių rungtynėse buvo įspėtas

34-ą tašką Lenkijos futbolo čempionato XXVIII turo rungtynėse iškovojo vienuoliktą vietą užimantis Evaldo Razulio ir Fiodoro Černycho atstovaujamas Lenčnos „Gornik“ klubas, savo aikštėje dvikovą su antroje pozicijoje esančią PoznanėsLech“ (48 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:1).

Visą susitikimą žaidęs F. Černychas 54-ą minutę buvo įspėtas, o pagrindinėje sudėtyje mačą pradėjęs E. Razulis 71-ą minutę vietą aikštėje užleido Shpetimui Hasaniui.

Šeimininkai pirmavo po Filipo Rudiko (22 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Zauras Sadajevas (45+1 min.).

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja čempionės titulą ginanti Varšuvos „Legia“ (52 tšk.) komanda, o trečioje pozicijoje liko Balstogės „Jagiellonia“ (45 tšk.) futbolininkai.

Kelcų „Korona“ (36 tšk., Vytautas Černiauskas) komanda - dešimta, o vartininko Belchatuvo GKS (30 tšk., Emilijus Zubas) klubas - penkioliktas.