„Wolfsburg“ visą rungtynių laiką dominavo ir sukūrė daugiau pavojingų progų, tačiau 53-ą minutę Leroy'us Sane išvedė „Schalke“ į priekį.

Po praleisto įvarčio „vilkai“ dar labiau atakavo ir kūrė ataką po atakos. 78-ą minutę šeimininkai pasiekė savo tikslą, kai Kevino De Bruyne'o įvartis nulėmė lygiąsias.

„Wolfsburg“ 1 – 1 „Schalke“
53' [0 – 1] L. Sane
78' [1 – 1] K. De Bruyne

„Werder“ 1 – 0 „Hamburger“
82' V. Behrami („Hamburger“) pašalintas iš aikštės
84' [1 – 0] F. Di Santo (iš 11 metrų baudinio)

18.Hamburger29671616:4425

Italijoje buvo žaidžiamos 31-ojo nacionalinio čempionato rungtynės. Įdomu, jog kol kas per šešis mačus užfiksuotos net ketverios lygiosios. „Palermo“ namuose įveikė dėl vietos UEFA Europos lygoje kovojančią „Genoa“ vienuolikę.

Nugalėtojams tris taškus atnešė per pirmąjį pusvalandį Ivailo Chochevo pelnytas dublis. Po pertraukos įvarčiu dar sugebėjo atsakyti Iago Falque, tačiau rezultato išlyginti svečiams nepadėjo net ilgiau nei 60 procentų laiko kontroliuotas kamuolys.

Šalies vicečempionas „Roma“ tuo tarpu nesugebėjo pasinaudoti pagrindinio konkurento dėl sidabro „Lazio“ nesėkme ir savo aikštėje neįveikė tik dėl išlikimo šį sezoną kovojančio Bergamo „Atalanta“.

Šiame susitikime ekipoms itin daug pavojingų progų sukurti nepavyko, o abu įvarčiai buvo pelnyti nuo 11 metrų žymos. „Roma“ taškais „Lazio“ pavijo, bet dėl prastesnio įvarčių santykio išliko trečioje pozicijoje.

Kiek vėliau už pirmąsias ekipas į kovą stoję „Cagliari“ bei „Napoli“ stadione susirinkusiems žiūrovams taip pat padovanojo atkaklią kovą. Svečiuose rungtyniavę Rafa Benitezo auklėtiniai per pirmąją valandą sugebėjo pelnyti tris įvarčius, o po 66-ą minutę Christiano Maggio užsidirbtos antrosios geltonos kortelės sėkmingai atsilaikė bei šventė užtikrintą pergalę.

Dabar Pietų Italijos klubas žengia ketvirtojoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o nuo trečiosios atsilikimą sumažino tik iki penkių taškų.

„Sassuolo“ 1 – 1 „Torino“
45' [1 - 0] Domenico Berardi (11 m)
59' [1 - 1] Fabio Quagliarella (11 m)

„Chievo“ 1 – 1 „Udinese“
39' [1 - 0] Sergio Pellisier
72' [1 - 1] Boštjan Cesar (į savus vartus)

„Empoli“ 2 – 2 „Parma“
19' [0 - 1] Francesco Lodi
32' [1 - 1] Massimo Maccarone
45' [2 - 1] Lorenzo Tonelli
72' [2 - 2] Ishak Belfodil

„Palermo“ 2 – 1 „Genoa“
9' [1 - 0] Ivailo Chochev
30' [2 - 0] Ivailo Chochev
52' [2 - 1] Iago Falque

„Roma“ 1 – 1 „Atalanta“
3' [1 - 0] Francesco Totti (11 m)
23' [1 - 1] German Denis

„Cagliari“ 0 – 3 „Napoli“
24' [0 - 1] Jose Maria Callejon
45' [0 - 2] Antonio Balzano (į savo vartus)
59' [0 - 3] Manolo Gabbiadini

66' Christian Maggio („Napoli“) pašalintas iš aikštės

Milano „Inter“ 0 – 0 AC „Milan“