Du įvarčius į svečių vartus įmušė Luisas Suarezas (55 ir 90+3 min.), po vieną - Lionelis Messi (33 min.) ir Marcas Bartra (75 min.).

Po šios pergalės „Barcelona“ futbolininkai surinko 74 taškus ir 4 lenkia Madrido „Real“ klubą, kuris 2:0 (0:0) laimėjo sostinės derbį prieš „Rayo Vallecano“ ekipą. „Karališkųjų“ gretose pasižymėjo portugalas Cristiano Ronaldo 68-ą ir kolumbietis Jamesas Rodriguezas 73-ią minutėmis.

„Barcelona“ 4 - 0 „Almeria“

33' Lionel Messi [1 - 0]
55' Luis Suarez [2 - 0]
75' Marc Bartra (75 min.).
90+3' Luis Suarez [4 - 0]

La Korunjos „Deportivo“ 1 - 1 „Cordoba“

55' Florin Andone [0 - 1]
87' Florin Andone [1 - 1]

69' Luisinho („Deportivo“) - raudona kortelė

„Granada“ 1 - 1 Vigo „Celta“

3' Robert Ibanez [1 - 0]
90+4' Theo Bongonda [0 - 1]

45+1' Allan Nyom („Granada“) - raudona kortelė

Madrido „Rayo Vellecano“ 0 - 2 Madrido „Real“

68' Cristiano Ronaldo [0 - 1]
73' James Rodriguez [0 - 2]

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):