Pirmojo įvarčio žiūrovams teko laukti net 81-ą minutę. Vietinių sirgalių džiaugsmui jį pelnė šeimininkų gynėjas Mariano.

Tiesa, pranašumu „Bordeux“ džiaugėsi neilgai – jau po penkių minučių svarstykles atstatė tikslus Pablo Chavarria smūgis.

Vis tik sėkmė lydėjo pietvakarių Prancūzijos miesto ekipą. Trečią teisėjo pridėto laiko minutę pergalingą įvartį įmušė Nicolas Maurice-Belay.

Po šios pergalės „Bordeaux“ išsaugojo šeštą poziciją, bet nuo laipteliu aukščiau esančios „Saint Etennie“ atsilieka vos tašku.

Lyderio poziciją išsaugojo „Paris Saint Germain“ futbolininkai, kurie principinėje dvikovoje svečiuose 3:2 nukovė trečią vietą užimančią „Marseille“ ekipą.

Tuo metu Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse įvyko tiesioginis mūšis dėl penktojo laiptelio turnyro lentelėje. Jame susigrūmusios Gelzenkircheno „Schalke 04“ (40 tšk.) ir „Augsburg“ (39 tšk.) išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

Vokietijoje bilietų dalybos į Europos lygą – tokios pat kaip ir Anglijoje.

Visi rezultatai:

Prancūzijos „Ligue-1“

Bordeaux 2 - 1 Lens
81' [1 - 0] Mariano
86' [1 - 1] Pablo Chavarria
90+3' [2 - 1] Nicolas Maurice-Belay

Nantes 1 - 2 Caen
11' [1 - 0] Alejandro Bedoya
80' [1 - 1] Emiliano Sala (iš 11 metrų baudinio)
90+2' [1 - 2] Thomas Lemar

„Marseille“ 2 - 3 „Paris Saint Germain“
30' [1 - 0] Andre-Pierre Gignac
35' [1 - 1] Blaise Matuidi
43' [2 - 1] Andre-Pierre Gignac
49' [2 - 2] Marquinhos
51' [2 - 3] Jeremy Morel (į savus vartus)
90+6' Andre Ayew („Marseille“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„Hertha“ 2 - 0 „Paderborn“
68' [1 - 0] Valentin Stocker
88' [2 - 0] Nico Schulz