„Rojiblancos“ į priekį išvedė Antoine'as Griezmannas, pasižymėjęs 5-ą min. Pergalę 39-ą min. įtvirtino Saulis Niguezas.

Po pergalės „Atletico“ bent laikinai pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą ir sumažino atsilikimą nuo antroje vietoje žygiuojančio Madrido „Real“ klubo iki 2 taškų.

Taip pat pergalę šiame ture iškovojo „Sevilla“ ekipa, namuose rezultatu 2:0 įveikusi Bilbao „Athletic“ komandą. Sevilijos klubui įvarčius pelnė Aleixas Vidalis ir Carlosas Bacca.

„Cordoba“ 0–2 „Atletico“

5' [0-1] Antoine Griezmann
39' [0-2] Saul Niguez

„Sevilla“ 2-0 „Athletic Bilbao“

3' [1-0] Aleix Vidal
21' [2-0] Carlos Bacca

„Almeria“ 1-4 „Levante“

17' [0-1] David Barral
32' [0-2] Victor Casadesus
53' [0-3] David Barral
58' Sebastian Dubarbier („Almeria“) pašalintas iš aikštės
70' [1-3] Tommer Hemed (iš 11 m baudinio)
75' [1-4] David Barral

„Malaga“ 1-1 „Real Sociedad“
55' [1-0] Jose Recio
83' [1-1] Ruben Pardo

Prancūzijoje į pirmą vietą vėl pakilo „Lyon“ klubas

Prancūzijos futbolo čempionate lyderiu vėl tapo atkakliai dėl čempiono titulo kovojantis „Lyon“ klubas. 31-o turo rungtynėse „Lyon“ ekipa svečiuose rezultatu 3:1 įveikė „Guingamp“ futbolininkus.

26 min. svečius į priekį išvedė Nabilas Fekiras. 39 min. rezultatą padvigubino 11 m baudinį realizavęs Alexandre'as Lacazette.

„Guingamp“ pirmo kėlinio pabaigoje liko mažumoje - iš aikštės buvo išvytas raudoną kortelę prieš save išvydęs „Guingamp“ futbolininkas Christophe'as Kerbratas.

61 min. Lijono ekipos pergalę įtvirtino Clintonas Njie. 80 min. šeimininkams garbės įvartį pelnė Claudio Beauvue.

„Lyon“ dabar turi 31 tašką ir dviem taškais aplenkė čempioną „Paris Saint Germain“ klubą. Artimiausi naujojo lyderio persekiotojai susitiks sekmadienį - „Paris Saint Germain“ išvykoje kovos su trečioje pozicijoje esančiu „Marseille“ klubu.

„Guingamp“ 1-3 „Lyon“

27' [0-1] Nabil Fekir
39' [0-2] Alexandre Lacazette (iš 11 m baudinio)
44' Christophe Kerbrat („Guingamp“) parodyta raudona kortelė
61' [0-3] Clinton Njie
80' [1-3] Claudio Beauvue

„Lille“ 3-1 „Reims“

18' [1-0] Sebastien Corchia
35' Divock Origi („Lille“) nerealizavo 11 m baudinio
48' [2-0] Divock Origi
52' [2-1] Nicolas De Preville
72' [3-1] Nolan Roux

„Lorient“ 0-3 „Rennes“

17' [0-1] Mexer
43' [0-2] Sylvain Armand
50' [0-3] Abdoulaye Doucoure

„Metz“ 3-2 „Toulouse“

22' [0-1] Wissam Ben Yedder
25' [1-1] Modibo Maiga
42' [2-1] Modibo Maiga
54' [3-1] Modibo Maiga
60' Marcel Tisserand („Toulouse“) parodyta raudona kortelė
90' [3-2] Tongo Hamed Doumbia

„Montpellier“ 3-1 „Bastia“

35' [0-1] Giovanni Sio
69' [1-1] Lucas Barrios (iš 11 m baudinio)
72' [2-1] Anthony Mounier (iš 11 m baudinio)
90' [3-1] Morgan Sanson

„Nice“ 2 - 2 „Evian Thonon Gaillard“

10' Daniel Wass („Evian Thonon Gaillard“) nerealizavo 11 m baudinio
18' [0-1] Dany Nounkeu
45' [1-1] Alexy Bosetti
68' [2-1] Valentin Eysseric
78' [2-2] Adrien Thomasson