Italijos sostinėje vykusiame mače šeimininkams svarbią pergalę padovanojo vienintelis Miralemo Pjaničiaus įvartis, pelnytas po Alessandro Florenzi perdavimo. „Giallorossi“ ir toliau tašku lenkia to paties miesto „Lazio“ klubą, kuris 3:1 įveikė „Cagliari“ futbolininkus. „Napoli“ ekipą nuo trečios vietos dabar skiria jau aštuoni taškai.

San Siro“ stadione taip pat vyko įdomi kova. Namie rungtyniavę Milano „Inter“ futbolininkai nesugebėjo iškovoti trijų taškų rungtynėse su finansinių sunkumų krečiama „Parma“ komanda. Pirmajame kėlinyje į Fredy Guarino įvartį buvo atsakyta tiksliu Andi Lilos smūgiu ir rungtynės pasibaigė taikiai 1:1.

Tuo tarpu kitas madų sostinės klubas „Milan“ svečiuose sugebėjo palaužti „Palermo“ pasipriešinimą. Filippo Inzagi auklėtinius įpusėjus pirmajam kėliniui į priekį išvedė Alessio Cerci, tačiau 72-ą min. 11 m baudinį realizavo ir lygybę atstatė jaunasis talentas iš Argentinos Paulo Dybala. Nepaisant to, po 11 minučių milaniečiams pergalę išplėšė šio sezono atakų lyderis Jeremy Menezas. Po pergalės „Milan“ sugebėjo atsidurti jau aštuntoje vietoje.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse eilinę pergalę įsirašė lyderis „Juventus“ klubas, namuose 2:0 įveikęs „Empoli“ komandą.

43 min. pirmą mačo įvartį pelnė Carlosas Tevezas. Jau per teisėjo pridėtą laiką rungtynių pabaigoje dar vieną kamuolį į svečių vartus pasiuntė Roberto Pereyra.

„Roma“ 1–0 „Napoli“

25' [1-0] Miralem Pjanič

„Atalanta“ 1–2 „Torino“

20' [0-1] Fabio Quagliarella
39' [0-2] Kamil Glik
74' [1-2] Mauricio Pinilla
90' Mauricio Pinilla („Atalanta“) ir Migjen Basha („Torino“) pašalinti iš aikštės

„Cagliari“ 1–3 „Lazio“

31' [0-1] Miroslav Klose
50' [1-1] Marco Sau
61' [1-2] Lucas Biglia (iš 11 m baudinio)
68' Modibo Diakite („Cagliari“) pašalintas iš aikštės
69' Lucas Biglia („Lazio“) nerealizavo 11 m baudinio
90' [1-3] Marco Parolo

„Genoa“ 1–1 „Udinese“

19' [1-0] Sebastian De Maio
68' [1-1] Cyril Thereau

„Hellas“ 3–3 „Cesena“

3' [1-0] Luca Toni
30' [2-0] Juan Gomez
63' [3-0] Luca Toni
70' [3-1] Carlos Carbonero
77' [3-2] Franco Brienza
81' [3-3] Davide Succi

„Inter“ 1–1 „Parma“

25' [1-0] Fredy Guarin
44' [1-1] Andy Lila

„Palermo“ 1–2 „Milan“

37' [0-1] Alessio Cerci
72' [1-1] Paulo Dybala (iš 11 m baudinio)
83' [1-2] Jeremy Menez

„Sassuolo“ 1–0 „Chievo“

23' [1-0] Domenico Berardi (iš 11 m baudinio)
60' Federico Peluso („Sassuolo“) pašalintas iš aikštės

„Fiorentina“ 2-0 „Sampdoria“

62' [1-0] Alessandro Diamanti
64' [2-0] Mohamed Salah

„Juventus“ 2–0 „Empoli“

43' [1-0] Carlos Tevez
90' [2-0] Roberto Pereyra