Lygi kova vyko pirmame kėlinyje. Prancūzai pirmavo 22-ą minutę po Raphaelio Varane'o smūgio, bet 41-ą minutę Oscaras santykį išlygino. Antroje žaidimo dalyje brazilai savo pranašumą įtvirtino dar dviem įvarčiais. 57-ą minutę pasižymėjo Neymaras, o 69-ą trečią įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Luizas Gustavo.

Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) reitinge Brazilija užima šeštą vietą, o Prancūzija rikiuojasi aštunta.

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Austrijos St. Pelteno miesto stadione, kur Irano rinktinė 2:0 (1:0) laimėjo prieš gerai praėjusiame 2014 metų pasaulio čempionate žaidusią Čilę.

Kituose mačuose Bahreinas triuškinamai 0:6 (0:3) nusileido Kolumbijai, o Falcao pasiekė du įvarčius. Tuo metu Dramblio Kaulo Krantas 2:0 (1:0) įveikė Angolą.

Svarbesni rezultatai:

Prancūzija 1 - 3 Brazilija

22' Raphael Varane [1 - 0]
41' Oscar [1 - 1]
57' Neymar [1 - 2]
69' Luiz Gustavo [1 - 3]

Prancūzija: Steve'as Mandanda, Bacary Sagna, Patrice'as Evra, Mamadou Sakho, Raphaelis Varane'as, Blaise'as Matuidi (84' Olivier Giroud), Mathieu Valbuena (82' Dimitrijus Payet), Moussa Sissoko (74' Geoffroy Kondogbia), Morganas Schneiderlinas, Karimas Benzema, Antoine'as Griezmannas (74' Nabilas Fekiras).

Brazilija Jeffersonas, Miranda, Filipe Luisas, Thiago Silva, Danilo, Willianas (84' Douglas Costa), Luizas Gustavo (90' Fernandinho), Eliasas (90+2' Marcelo), Oscaras (86' Souza), Roberto Firmino (88' Luizas Adrianas), Neymaras.

Bahreinas 0 - 6 Kolumbija

14' Carlos Bacca [0 - 1]
32' Falcao [0 - 2]
36' Falcao [0 - 3]
59' Adrian Ramos A [0 - 4]
79' Johan Mojica [0 - 5]
82' Andres Renteria [0 - 6]

Dramblio Kaulo Krantas 2 - 0 Angola

24' Ousmane Viera [1 - 0]
89' Salomon Kalou [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

Iranas 2 - 0 Čilė

21' Javad Nekounam [1 - 0]
50' Vahid Amiri [2 - 0]