Vokiečiai 17-ą minutę pirmavo po Marco Reuso įvarčio, bet australai Jameso Troisi ir Mile's Jedinako pastangomis 40-ą ir 50-ą minutėmis persvėrė santykį 1:2. Vokiečius nuo gėdos išgelbėjo Lukas Podolski, kuris 81-ą minutę išlygino santykį (2:2).

Mačą, kuri Vokietija žaidė ne stipriausios sudėties, stebėjo 46 100 žiūrovų.

Kitose įdomesnėse draugiškose rungtynėse pergales šventė Gruzijos, Danijos ir Škotijos rinktinės. Gruzinai 2:0 (0:0) įveikė Maltą, danai 3:2 (1:1) palaužė amerikiečių pasipriešinimą, kai visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Nicklasas Bendtneris, o škotai 1:0 (0:0) laimėjo prieš Šiaurės Airijos komandą. Įvarčiu galva 85-ą minutę pasižymėjo Christophe'as Berra.

Vokietija 2 - 2 Australija

17' Marco Reus [1 - 0]
40' James Troisi [1 - 1]
50' Mile Jedinak [1 - 2]
81' Lukas Podolski [2 - 2]

Vokietija: Ronas-Robertas Zieleris, Shkodranas Mustafi, Benediktas Hoewedesas, Holgeris Badstuberis (46' Sebastianas Rudy), Karimas Bellarabi (63' Andre Schuerrle), Ilkay Gundoganas, Sami Khedira (63' Christophas Krameris), Mesutas Ozilas, Jonas Hectoras, Mario Goetze (73' Maxas Kruse), Marco Reusas (73' Lukas Podolski).

Australija: Mathew Ryanas, Ivanas Franjičius, Luke'as DeVere'as, Alexas Wilkinsonas, Jasonas Davidsonas, Markas Milliganas (69' Aaronas Mooy), Mile Jedinakas, Jamesas Troisi (81' Tomi Juričius), Nathanas Burnsas (61' Tommy Oaras), Mathew Leckie, Mattas McKay (77' Oliveris Bozaničius).

Gruzija 2 - 0 Malta

83' Džaba Kankava [1 - 0]
90+2' Valerij Kvazaišvili [2 - 0]

Danija 3 - 2 JAV

19' Jozy Altidore [0 - 1]
33' Niclas Bendtner [1 - 1]
66' Aron Johannsson [1 - 2]
83' Niclas Bendtner [2 - 2]
90+1' Niclas Bendtner [3 - 2]

Škotija 1 - 0 Šiaurės Airija

85' Christophe Berra [1 - 0]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)