Nors aktyviau rungtynes pradėjo šeimininkai, svečiai iš Mančesterio po truputį perėmė iniciatyvą ir jau 14-ą minutę ją pavertė įvarčiu. Po idealaus Andero Herreros perdavimo prieš vartininką iššokęs Juanas Mata atliko tikslų smūgį į tolimąjį vartų kampą.

Iškart po pertraukos ant vejos žengė „Liverpool“ kapitonas Stevenas Gerrardas. Tačiau joje jis neišbuvo nė minutės – varžovui su bucu ant blauzdos užmynęs saugas prieš save išvydo raudoną kortelę.

Jau po trylikos minučių „raudonieji velniai“ išnaudojo kiekybinę persvarą – itin gražiu smūgiu dublį pelnė J. Mata.

Tačiau šeimininkai rankų nenuleido. 69-ą minutę „Liverpool“ futbolininkai perėmė kamuolį aikštės viduryje, o greitą ataką tiksliu smūgiu užbaigė Danielis Sturridge'as.

Per teisėjo pridėtą laiką Emre Canas baudos aikštelėje pargriovė Daley Blindą, o teisėjas už šį manevrą paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. Tačiau Wayne'as Rooney savo progos neišnaudojo – jo smūgį atrėmė Simonas Mignolet.

„Liverpool“ 1 - 2 „Manchester United“
14' [0 - 1] Juan Mata
46' Steven Gerrard („Liverpool“) gavo raudoną kortelę
59' [0 - 2] Juan Mata
69' [1 - 2] Daniel Sturridge
90+3' Wayne Rooney („Man United“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Hull City“ 2 - 2 „Chelsea“
2' [0 - 1] Eden Hazard
10' [0 - 2] Diego Costa
27' [1 - 2] Ahmed El Mohamady
28' [2 - 2] Abel Hernandez
77' [2 - 3] Loic Remy

„Queens Park Rangers“ 0 - 1 „Everton“
18' [0 - 1] Seamus Coleman