Jurgeno Kloppo auklėtiniai XXVI turo rungtynėse išvyko 3:2 palaužė „Hannover 96“ komandos, kurios gretose vėl nebuvo registruotas Marius Stankevičius, pasipriešinimą.

Tris taškus iškovojusi „Borussia“ (33 tšk.) išliko dešimtoje pozicijoje, bet nuo šeštoje vietoje, kuri garantuoja kelialapį į UEFA Europos lygos atranką, esančios „Augsburg“ (38 tšk.) ekipos ji jau atsilieka tik 5 taškais.

Galimybę kovoti UEFA Čempionų lygos kvalifikacinėse varžybose suteikia ketvirtoji pozicija. Joje šiuo metu rikiuojasi savo turo rungtynes dar žaisiantis Monchengladbacho „Borussia“ (44 tšk.) klubas.

„Koln“ 1 - 1 „Werder“
27' [0 - 1] Davie Selke
88' [1 - 1] Matthias Lehmann

„Freiburg“ 2 - 0 „Augsburg“
71' [1 - 0] Jonathan Schmid
84' [2 - 0] Nils Petersen

„Hannover 96“ 2 - 3 „Borussia D.“
19' [0 - 1] Pierre-Emerick Aubameyang
32' [1 - 1] Lars Stind
55' Leonardo Bittencourt („Hannover“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
57' [1 - 2] Shinji Kagawa
61' [1 - 3] Pierre-Emerick Aubameyang
82' [2 - 3] Lars Stindl

„Paderborn“ 0 - 0 Hoffenheim“
66' Ermin Bicakcic („Hoffenheim“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„VfB Stuttgart“ 3 - 1 „Eintracht“
51' [0 - 1] Haris Seferovič
64' [1 - 1] Daniel Ginczek
66' [2 - 1] Daniel Ginczek
80' [3 - 1] Alexandru Maxim

„Schalke 04“ 0 - 1 „Bayer“
35' [0 - 1] Karim Bellarabi

18.Stuttgart26581327:4623

Šeštadienį įsibėgėjo 30-ojo Prancūzijos „Ligue 1“ turo kovos. Pirmame mače netikėtą pralaimėjimą patyrė čempionate pirmavę „Lyon“ futbolininkai.

Huberto Fournier auklėtiniai, nepaisant to, kad pirmavo beveik visose statistikos grafose ir daugiau nei pusvalandį žaidė turėdami vienu futbolininku daugiau, namie nusileido „Nice“ vienuolikei.

Svečius 23-ą minutę į priekį neįtikėtinu smūgiu per save išvedė Carlosas Eduardo, tačiau sužaidus 10 minučių antrajame kėlinyje antrą geltoną kortelę užsidirbo Lloydas Palunas. Tiesa, pražanga buvo užfiksuota baudos aikštelėje, taigi, 11 metrų baudinį realizavęs Maxime'as Gonalons rezultatą išlygino ir tuomet atrodė, jog „Lyon“ iškovos tris taškus.

Vis dėlto, šeimininkai ne tik nesugebėjo pasižymėti antrąkart, bet 86-ą minutę jų pačių vartų sargas Anthony Lopesas buvo privertas stoti į akistatą su baudinį atliekančiu varžovu. Valentinas Eyssericas nuo žymos buvo tikslus, o „Lyon“ patyrė netikėtą pralaimėjimą 1:2.

Čempiono titulą ginantis „Paris Saint-Germain“ penktadienį 3:1 nugalėjo „Lorient“, vadinasi, Liono komandos nesėkmė leido Laurento Blanco auklėtiniams atsidurti lentelės viršūnėje.

Šį vakarą taip pat kiek netikėtai „Montpellier“ ekipą namuose įveikė „Evian“, o „Toulouse“ savų žiūrovų akivaizdoje palaužė „Bordeaux“. Dar trejos rungtynės baigėsi be įvarčių.

„Lyon“ 1 – 2 „Nice“
23' [0 - 1] Carlos Eduardo
54' Lloyd Palun („Nice“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
56' [1 - 1] Maxime Gonalons (iš 11 metrų baudinio)
86' [1 - 2] Valentin Eysseric

„Bastia“ 0 – 0 „Guingamp“

„Caen“ 0 – 0 „Metz“

„Evian“ 1 – 0 „Montpellier“
86' [1 - 0] Clarck Nsikulu

„Rennes“ 0 – 0 „Nantes“

„Toulouse“ 2 – 1 „Bordeaux“
18' [1 - 0] Wissam Ben Yedder
28' [1 - 1] Diego Rolan
61' [2 - 1] ean-Armel Kana-Biyik
90+1' Lamine Sane („Bordeaux“) gavo raudoną kortelę – antra geltona