Paryžiečiai namuose 3:1 (1:0) nugalėjo „Lorient“ futbolininkus ir su 59 taškais bent laikinai pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą.

Visus tris įvarčius šeimininkams pelnė Z. Ibrahimovičius: du jų (4 ir 82 min.) – iš 11 metrų baudinių, o 91 min. – atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką.

„Lorient“ kolektyvui rezultatą buvo pavykę išlyginti, kai 67 min. pasižymėjo Jordanas Ayew.

Tuo metu Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse toliau puikią formą demonstruoja CF „Valencia“, kuri 28-tojo turo starte svečiuose net 4:0 (1:0) nepasigailėjo „Elche“ klubo.

Po šios pergalės Valensijos komanda su 60 taškų įsitvirtino trečioje turnyro lentelės vietoje bei priartėjo prie lyderių – „Barcelonos“ (67 tšk.) ir Madrido „Real“ (64 tšk.), kurie sekmadienį kausis tarpusavyje.

Rungtynės:

„Ligue 1“

PSG 3 – 1 „Lorient“
4' [1 – 0] Zlatan Ibrahimovič (11 m)
67' [1 – 1] Jordan Ayew
82' [2 – 1] Zlatan Ibrahimovič
90+1' [3 – 1] Zlatan Ibrahimovič (11 m)

„Elche“ 0 – 4 CF „Valencia“
44' [0 – 1] Andre Gomes
57' [0 – 2] Francisco Alcacer
71' [0 – 3] Enzo Roco (į savo vartus)
90' [0 – 4] Nicolas Otamendi

„Hamburger SV“ 0 – 1 Berlyno „Hertha“
84' [0 – 1] Sebastian Langkamp

81' Cleber („Hamburger SV“) parodyta raudona kortelė