Klaipėdiečių gretose ir vėl nesulaikomas buvo 20-metis legionierius iš Rusijos Andrejus Paniukovas, pasižymėjęs antru „pokeriu“ šį sezoną ir padidinęs savo įvarčių kraitį jau iki 10 tikslių smūgių – vid. po 2,5 per turą!

Vieną įvartį pridėjo 19-metis rusas Maksimas Maksimovas.

„Šiauliams“ tai buvo ketvirtas pralaimėjimas iš eilės. Jie su Utenos „Uteniu“ – vieninteliai, šiemet dar neiškovoję taškų.

Kitame susitikime Trakų „Trakai“ pasinaudojo kiekybine persvara ir Vilniuje 3:1 (1:1) nugalėjo Kauno „Stumbrą“ bei šoktelėjo į trečią turnyro lentelės vietą.

Nors pirmas kėlinys baigėsi lygiosiomis 1:1, 54 min. svečių saugui Viliui Armanavičiui buvo parodyta raudona kortelė ir trakiškiai mačo pabaigoje po dviejų Jurijaus Mamajevo įvarčių sugebėjo išplėšti tris taškus.

Rungtynės:

Klaipėdos „Atlantas“ 5 – 0 Šiaulių „Šiauliai“
23' [1 – 0] Maksimas Maksimovas
40' [2 – 0] Andrejus Paniukovas
56' [3 – 0] Andrejus Paniukovas
83' [4 – 0] Andrejus Paniukovas (11 m)
85' [5 – 0] Andrejus Paniukovas

Trakų „Trakai“ 3 – 1 Kauno „Stumbras“
34' [1 – 0] David Aršakijan
38' [1 – 1] Artūras Rimkevičius
81' [2 – 1] Jurijus Mamajevas (11 m)
90' [3 – 1] Jurijus Mamajevas

54' Viliui Armanavičiui („Stumbras“) parodyta raudona kortelė