Kiek netikėtai lengvai pergale džiaugėsi svečių teisėmis žaidę „Stumbro“ futbolininkai – 4:1 (2:0).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Artūras Rimkevičius. Ir abu jis įmušė nuo 11 metrų žymos.

Po vieną tikslų smūgį pridėjo Audrius Račkus ir Nerijus Mačiulis, o „Spyriui“ paguodos įvartį pelnė po keitimo ant vejos pasirodęs Rokas Sikorskis.

Rungtynių eiga:

Pirmieji varžovų vartams pavojingiau pagrasino Laimio Bičkausko auklėtiniai. Komandos veteranas Andrius Velička atliko labai pavojingą tolimą smūgį, o kamuolys prazvimbė visa šalia vartų skersinio.

Netrukus Dmitrijus Rekišas įsiveržė į baudos aikštelę ir, suklaidinęs keletą varžovų, atliko perdavimą link Beno Olencevičiaus, tačiau saugo vienu lietimu smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Vis dėlto „Stumbro“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir įsikūrė varžovų aikštės pusėje. Itin pastebimas buvo Artūras Rimkevičius, kuris savo aktyviu žaidimu varė varžovų gynėjus į neviltį. Puolėjas turėjo dvi geras progas, tačiau pirmuoju bandymu smūgiavo šalia vartų, o antruoju – tiesiai į Deividą Mikelionį.

Visgi A. Rimkevičiaus ryžtas veltui nenuėjo – „Stumbro“ atakų lyderis išprovokavo Klimo Gusočenkos pražangą baudos aikštelėje ir, tiksliu smūgiu nuo 11 metrų žymos, 26 minutę išvedė savo komandą į priekį.

Šeimininkai siekė perlaužti rungtynių eigą, tačiau be dviejų bandymų su kuriais lengvai susitvarkė Giedrius Kvedaras, nieko pavojingo sukurti nepavyko.

Savo ruožtu Dariaus Gvildžio kariauna pirmojo kėlinio pabaigoje sugebėjo padvigubinti rezultatą. „Spyrio“ futbolininkams nepavyko išmušti kamuolio iš baudos aikštelės, o tuo pasinaudojęs Erikas Skripkinas atliko perdavimą link kapitono Audriaus Račkaus, kuris 39 minutę tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Po pertraukos „Stumbro“ futbolininkai ir toliau laikė dvikovos vadeles savo rankose. Nors A. Rimkevičiui po atakos kairiuoju kraštu pasižymėti nepavyko, tačiau 51 minutę įvarčių sąskaitą atidarė Nerijus Mačiulis, kuris silpnu, bet tiksliu smūgiu į vartų kampą pergudravo ne visai užtikrintai sužaidusį D. Mikelionį.

„Spyrio“ ekipos atstovų gynyba buvo kiaura tarsi rėtis, o D. Gvildžio auklėtiniai mėgavosi žaidimu ir kūrė vieną po kitos pavojingos situacijas prie varžovų vartų. Nors po pakelto kampinio šeimininkai galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau K. Gusočenko galva smūgiuotas kamuolys pralėkė visai šalia vartų virpsto.

Netrukus „Stumbro“ žaidėjai savo dominavimą įprasmino ir dar vienu įvarčiu. Dešiniuoju kraštu prasiveržęs Klaudijus Upstas išprovokavo varžovo pražangą ir uždirbo 11 metrų baudinį, kuri 70 minutę vėl užtikrintai realizavo A. Rimkevičius.

Vis dėlto 83 minutę L. Bičkausko auklėtiniams pavyko pelnyti garbės įvartį. D. Rekišas puikiai suklaidino varžovus ir atliko stiprų smūgį iš arti – G. Kvedaras komandą išgelbėjo, tačiau šalia buvęs Rokas Sikorskis antruoju bandymu pasiuntė kamuolį į vartus.

Rezultatas:

Kauno „Spyris“ 1 – 4 Kauno „Stumbras“
26' [0 - 1] Artūras Rimkevičius (iš 11 metrų baudinio)
39' [0 - 2] Audrius Račkus
51' [0 - 3] Nerijus Mačiulis
70' [0 - 4] Artūras Rimkevičius (iš 11 metrų baudinio)
84' [1 - 4] Rokas Sikorskis

Turnyro lentelė:

1.Vilniaus „Žalgiris“3+59
2.Marijampolės „Sūduva“3+36
3.Kauno „Stumbras“3+36
4.Klaipėdos „Atlantas“3+46
5.Kauno „Spyris“3-16
6.Trakų „Trakai“3-34
7.„Klaipėdos granitas“3-23
8.Pakruojo „Kruoja“2-21
9.Utenos „Utenis“2-30
10.Šiaulių „Šiauliai“3-40