Svečiai iš Italijos beveik pusantro kėlinio žaidė dešimtyje, kai 28-ą minutę raudona kortelė buvo parodyta Marco Benassi.

Anksčiau prasidėjusiuose kituose mačuose pergales šventė taip pat namuose žaidusios komandos - belgų „Brugge“, ukrainiečių „Dnipro“ ir vokiečių „Wolfsburg“.

Vėliau prasidėjusiuose susitikimuose savo aikštėse varžovus taip pat įveikė Liverpulio „Everton“ (Anglija) ir „Napoli“ (Italija) klubai, o svečiuose pergalę šventė vienintelė „Sevilla“ (Ispanija) ekipa. Dvi Italijos komandos - „Fiorentina“ ir „AS Roma“ - Florencijoje sužaidė lygiosiomis - 1:1 (1:0). Tai - vienintelis taikus rezultatas pirmuose aštuntfinalio mačuose.

St. Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 2 - 0 „Torino“ (Italija)

38' Axel Witsel [1 - 0]
53' Domenico Criscito [2 - 0]

28' Marco Benassi („Torino“) - raudona kortelė

„Club Brugge“ (Belgija) 2 - 1 Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)

46' Gokhan Tore [0 - 1]
62' Tom De Sutter [1 - 1]
79' Lior Refaelov [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

Dnepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) 1 - 0 Amsterdamo „Ajax“ (Olandija)

30' Roman Zozulia [1 - 0]

„Wolfsburg (Vokietija) 3 - 1 Milano „Inter“ (Italija)

6' Rodrigo Palacio [0 - 1]
28' Naldo [1 - 1]
63' Kevin De Bruyne [2 - 1]
76' Kevin De Bruyne [3 - 1]

Liverpulio „Everton“ (Anglija) 2 - 1 Kijevo „Dinamo“ (Ukraina)

14' Oleg Gusev [0 - 1]
40' Steven Naismith [1 - 1]
82' Romelu Lukaku [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

„Fiorentina“ (Italija) 1 - 1 „AS Roma“ (Italija)

17' Josip Iličič [1 - 0]
77' Seydou Keita [1 - 1]

60' Adem Ljajič („AS Roma“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

„Napoli“ (Italija) 3 - 1 Maskvos „Dinamo“ (Rusija)

2' Kevin Kuranyi [0 - 1]
25' Gonzalo Higuain [1 - 1]
31' Gonzalo Higuain [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
55' Gonzalo Higuain [3 - 1]

46' Roman Zobnin („Dinamo“) - raudona kortelė

„Villarreal“ (Ispanija) 1 - 3 „Sevilla“ (Ispanija)

1' Victor Vitol [0 - 1]
26' Stephane Mbia [0 - 2]
48' Luciano Vietto [1 - 2]
50' Kevin Gameiro [1 - 3]

Atsakomos rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.

2014-2015 metų sezono UEFA Europos lygos futbolo turnyro nugalėtojas gegužės 27-ą dieną paaiškės Varšuvoje (Lenkija).