Baskų komandai pergalingą įvartį 27 min. pelnė Aritzas Adurizas. Jis pasižymėjo tiksliu smūgiu galva.

Antrajame kėlinyje „Real“ žaidimas pagerėjo, tačiau rezultato išlyginti Madrido ekipos futbolininkai taip ir nesugebėjo.

Ispanijos čempionato lyderio sąskaitoje liko 61 taškas. Jau sekmadienį Madrido „Real“ klubas gali prarasti pirmą poziciją - antroje vietoje esanti dviem taškais atsiliekanti „Barcelona“ namuose žais su „Rayo Vallecano“ komanda.

Pirmose šeštadienio rungtynėse „Sevilla“ klubas išvykoje rezultatu 4:3 nugalėjo La Korunijos „Deportivo“ komandą.

„Athletic Bilbao“ 1–0 „Real Madrid“

27' [1–0] Aritz Aduriz

„Deportivo La Coruna“ 3-4 „Sevilla“

28' [1-0] Oriol Riera
33' [1-1] Vitolo
52' [1-2] Vitolo
65' [1-3] Kevin Gameiro (iš 11 m baudinio)
72' [2-3] Oriol Riera
83' [2-4] Sidnei (į savus vartus)
90' [3-4] Lucas (iš 11 m baudinio)

„Elche“ 1-0 „Almeria“

6' [1-0] Victor Romero Rodriguez

„Granada“ 1-0 „Malaga“

57' [1-0] Ignacio Camacho (į savus vartus)

Italijos futbolo čempionate „AC Milan“ vėl liko be pergalės

Italijos futbolo čempionate šeštadienį sužaisti du 26-o turo susitikimai. Vėl be pergalės liko „AC Milan“ komanda, kuri praleido įvartį pačioje mačo pabaigoje ir namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su Veronos „Hellas“ komanda.

Kitose rungtynėse „Sampdoria“ klubas savo aikštėje rezultatu 2:0 nugalėjo „Cagliari“ ekipą.

„AC Milan“ 2-2 „Hellas Verona“

18' [0-1] Luca Toni (iš 11 m baudinio)
41' [1-1] Jeremy Menez (iš 11 m baudinio)
47' [2-1] Panagiotis Tachtsidis (į savus vartus)
90' [2-2] Nicolas Lopez

„Sampdoria“ 2-0 „Cagliari“

33' [1-0] Lorenzo De Silvestri
72' [2-0] Samuel Eto'o
82' Danilo Fernando Avelar („Cagliari“) pašalintas iš aikštės