„Anfield“ stadione susirinkę žiūrovai galėjo džiaugtis jau 11-ą mačo minutę, kuomet tiksliu smūgiu „raudonuosius“ į priekį išvedė Jordanas Hendersonas. Vis tik po 15 minučių lygybę švieslentėje atstatė Edinas Džeko.

Po pertraukos kamuolį šiek tiek ilgiau kontroliavo šeimininkai, kuriems ir pavyko išplėšti pergalę – lemiamu tapo 75-ąją minutę pelnytas Philippe Coutinho įvartis.

Verta pažymėti, kad abiems įvarčius pelniusiems „Liverpool“ žaidėjams rezultatyvius perdavimus atliko jaunasis Raheemas Sterlingas.

Nuo pirmaujančios „Chelsea“ komandos „Man City“ žaidėjai ir toliau atsilieka 5 taškais, bet Jose Mourinho auklėtiniai dar turi vienerias rungtynes atsargoje.

Tuo metu Breandano Rodgerso vadovaujama Livepulio ekipa turnyro lentelėje šoktelėjo į ketvirtą poziciją.

Antroje vakaro dvikovoje pergale džiaugėsi Londono „Arsenal“ futbolininkai, 2:0 įrodę pranašumą prieš Liverpulio „Everton“ ekipą.

Pirmame kėlinyje pasižymėjo Olivier Giroud, o rungtynių pabaigoje pergalę įtvirtino Tomašas Rosicky.

„Liverpool“ 2 - 1 „Manchester City“
11' [1 - 0] Jordan Henderson
26' [1 - 1] Edin Džeko
75' [2 - 1] Philippe Coutinho

„Arsenal“ 2 - 0 „Everton“
39' [1 - 0] Olivier Giroud
89' [2 - 0] Tomaš Rosicky