Viskas šioje akistatoje išsisprendė jau pirmame kėlinyje, kuomet šeimininkai pasižymėjo tris sykius.

Pirmą sezono įvartį pelnė Erikas Skripkinas. Po dar standartinės situacijos šiauliečių vartininkas Povilas Valinčius kumščiu ne visai sėkmingai atmušė kamuolį – jis nukrito be priežiūros paliktam kauniečiui, kuris smūgiu pažeme išvedė „Stumbrą“ į priekį.

Po devynių minučių įvyko beveik identiška situacija – po pražangos ir perdavimo į baudos aikštelę Dovydas Medžiaušis nesugebėjo išmušti kamuolio, kuris atiteko visiškai laisvam Audriui Račkui – kapitonas savo šansą išnaudojo.

34-ąją minutę svečiai dar sykį nesėkmingai atmušė kamuolį, leisdami Artūrui Rimkevičiui pasižymėti puikiu tolimu smūgiu į viršutinį vartų kampą.

Po pertraukos „Šiaulių“ ekipai pavyko pelnyti paguodos įvartį. Tadas Eliošius baudos aikštelėje puikiai suklaidino iškart du varžovus, kiek sudelsė smūgiuoti ir buvo pargriautas. Paskirtą 11 metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo Ramūnas Radavičius.

Praėjusio sezono bronzos medalininkė Klaipėdos „Atlanto“ ekipa pirmenybėse startavo dar įspūdingiau. Ji namuose net 5:1 (1:1) sumindė „Trakų“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito į šeimininkų vartus. 22-ą minutę puikiu smūgiu pasižymėjo Lukas Kochanauskas.

Kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Andrejus Paniukovas. Jis pabėgo nuo gynėjo, įsiveržė į baudos aikštelę ir pergudravo trakiškių vartininką Marių Rapalį.

Dar prieš pat pertrauką „Trakams“ persvarą sugrąžinti galėjo Linas Klimavičius, bet jo atliktą 11 metrų baudinį atrėmė „Atlantų“ vartų sargas Edvinas Gertmonas.

Po pertraukos tarsi ant bangos žaidę uostamiesčio ekipos nariai privertė trakiškius sumokėti už neišnaudotą galimybę.

Dar tris įvarčius pelnė ir su „pokeriu“ savo sąskaitoje rungtynes užbaigė rusas A. Paniukas. Vieną tikslų smūgį pridėjo Maksimas Maksimovas.

Šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone bus sužaista 180 rungtynių. Visas jų tiesiogines transliacijas bus galima išvysti ir didžiausiame šalies naujienų portale DELFI.

Kauno „Stumbras“ 3 - 1 Šiaulių „Šiauliai“
12' [1 - 0] Erikas Skripkinas
21' [2 - 0] Audrius Račkus
34' [3 - 0] Artūras Rimkevičius
77' [3 - 1] Ramūnas Radavičius (iš 11 metrų baudinio)

Klaipėdos „Atlantas“ 5 - 1 Trakų „Trakai“
23' [0 - 1] Lukas Kochanauskas
42' [1 - 1] Andrejus Paniukovas
45+1' Linas Klimavičius („Trakai“) nerealizavo 11 metrų baudinio
57' [2 - 1] Andrejus Paniukovas
65' [3 - 1] Maksimas Maksimovas
70' [4 - 1] Andrejus Paniukovas
82' [5 - 1] Andrejus Paniukovas

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (86)