Pirmi šiose rungtynėse į priekį išsiveržė šeimininkai, tačiau neilgai trukus „Šiauliai“ rezultatą išlygino, kai po kelių puikių perdavimų vienas prieš varžovų vartininką atsidūrė ir smūgiu nuo virpsto kamuolį į vartus pasiuntė ukrainietis Sergejus Semeniukas.

Įmušus įvartį „Šiauliai“ neatsitraukė į gynybą, o ir toliau pavojingai grasino šeimininkų vartams, vienoje atakų po puikaus perdavimo iš centro vienas prieš „Skonto“ vartininką išbėgo kitas šiaulietis - Edvinas Jasaitis. Pastarasis taip pat buvo tikslus ir pelnė įvartį, o pirmas kėlinys taip ir baigėsi - 2:1 šiauliečių naudai.

Antrame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, tačiau, svečiams suklydus gynyboje, aikštės šeimininkai rezultatą išlygino - 2:2.

Iki teisėjo finalo švilpuko komandos daugiau nepasižymėjo ii išsiskyrė taikiai - 2:2.

Šiose rungtynėse neapsieita be traumų - peties traumą patyrė „Šiaulių“ gynėjas Ernestas Pilypas.