Įvarčius svečiams pavyko įmušti tik po pertraukos: pirmasis 56 min. po Cristiano Ronaldo perdavimo iš arti pasižymėjo prancūzas Karimas Benzema, o 69 min. puikiu smūgiu galva po Isco perdavimo iš krašto pergalę užtvirtino pats portugalas C. Ronaldo.

Po šio mačo pirmenybių lyderis „Real“ (60 tšk.) prieš antroje vietoje esančią „Barceloną“ (56 tšk.), kuri šiame ture namie sensacingai 0:1 pralaimėjo „Malagai“, pirmauja 4 taškais.

Rungtynės:

„Elche“ 0 – 2 Madrido „Real“
56' [0 – 1] Karim Benzema
69' [0 – 2] Cristiano Ronaldo

San Sebastiano „Real Sociedad“ 4 – 3 „Sevilla“
16' [1 – 0] Imanol Agirretxe
43' [1 – 1] Thimothee Kolodziejczak
48' [2 – 1] Xabi Prieto (11 m)
68' [2 – 2] Carlos Bacca
78' [2 – 3] Kevin Gameiro (11 m)
83' [3 – 3] Alejandro Arribas (į savo vartus)
90' [4 – 3] Xabi Prieto

Bilbao „Athletic“ 1 – 0 Madrido „Rayo Vallecano“
86' [1 – 0] Artiz Aduriz

„Villarreal“ 1 – 0 „Eibar“
71' [1 – 0] Luciano Vietto