„Preston North End“ komanda į priekį išsiveržė antro kėlinio pradžioje - 48-ą min. šeimininkams įvartį pelnė Scottas Lairdas.

Pirmajame kėlinyje blankiai atrodžiusi Mančesterio ekipa po praleisto įvarčio atkuto ir neleido Prestono klubui sukurti sensacijos. 65-ą min. Anderis Herrera rezultatą išlygino, 72-ą min. Marouane Fellaini išvedė „Manchester United“ į priekį.

88-ą min. 11 m baudinį realizavo Wayne'as Rooney. Jis pats jį abejotinoje situacijoje ir uždirbo.

Prieš šias rungtynes buvo ištraukti Anglijos FA taurės turnyro ketvirtfinalio burtai. Jie lėmė, jog „Manchester United“ namuose kausis su taurės savininku Londono „Arsenal“ klubu.

Dėl vietos pusfinalyje taip pat žais „Liverpool“ – „Blackburn Rovers“, „Bradford City“ – „Reading“ ir Birmingemo „Aston Villa“ – „West Bromwitch Albion“.

Rezultatas:

„Preston North End“ 1-3 „Manchester United“

48' [1-0] Scott Laird
65' [1-1] Ander Herrera
72' [1-2] Marouane Fellaini
88' [1-3] Wayne Rooney (iš 11 m baudinio)

Ispanijos futbolo čempionate pergalę iškovojo „Elche“ klubas

Ispanijos futbolo pirmenybėse pirmadienį baigėsi 23-io turo kovos. Paskutinėse turo rungtynėse „Elche“ komanda svečiuose rezultatu 1:0 palaužė „Eibar“ klubą.

Pergalingas įvartis buvo pelnytas 50 min. - kamuolį į vartus po pakelto baudos smūgio nukreipė Jonathas.

Rezultatas:

„Eibar“ 0–1 „Elche“

50' [0–1] Jonathas
78' Federico Piovaccari („Eibar“) parodyta raudona kortelė