Jau antrą minutę šeimininkus į priekį išvedė Zlatanas Ibrahimovičius. Pirmam kėliniui artėjant prie pabaigos Ezequielis Lavezzi rezultatą padvigubino.

Tačiau po pertraukos PSG komandai viskas klostėsi toli gražu ne taip sėkmingai. Kai Paryžiaus klubo treneris buvo atlikęs visus keitimus, traumas patyrė ir toliau žaisti negalėjo Serge'as Aurier ir Lucasas Moura.

Devyniese likę PSG futbolininkai neatsilaikė. 89 min. Emiliano Sala rezultatą išlygino. O jau per teisėjo pridėtą laiką „Caen“ klubui tašką išplėšė baudos smūgį realizavęs Herve Bazile.

„Paris Saint Germain“ 2-2 „Caen“

2' [1-0] Zlatan Ibrahimovic
40' [2-0] Ezequiel Lavezzi
89' [2-1] Emiliano Sala
90' [2-2] Herve Bazile

„Lens“ 0–2 „Evian“

19' [0-1] Mathieu Duhamel
35' [0-2] Mathieu Duhamel
90' Ludovic Baal („Lens“) pašalintas iš aikštės
90' Daniel Wass („Evian“) pašalintas iš aikštės

„Lille“ 0–0 „Nice“

42' Djibril Sidibe („Lille“) pašalintas iš aikštės

„Nantes“ 0–2 „Bastia“

30' [0-1] Giovanni Sio
64' Fernando Aristeguieta („Nantes“) pašalintas iš aikštės
75' [0-2] Floyd Ayite

„Toulouse“ 2–1 „Rennes“

10' [1-0] Oscar Trejo
82' [1-1] Ola Toivonen
84' [2-1] Aleksandar Pešič

„Monaco“ ir „Montpellier“ klubų mačas šeštadienį nebuvo sužaistas.

Italijos futbolo čempionate pergales šventė „Fiorentina“ ir „Palermo“ klubai

Italijos futbolo pirmenybėse šeštadienį sužaisti du 23-io turo susitikimai. „Sassuolo“ klubas namuose rezultatu 1:3 nusileido „Fiorentina“ ekipai.

Kitas mačas taip pat baigėsi rezultatu 3:1, tačiau pergalę šventė šeimininkai. „Palermo“ komanda savo stadione patiesė „SSC Napoli“ futbolininkus.

„Sassuolo“ 1-3 „Fiorentina“

30' [0-1] Mohamed Salah
32' [0-2] Khouma Babacar
62' [0-3] Khouma Babacar
67' [1-3] Domenico Berardi

„Palermo“ 3-1 „SSC Napoli“

14' [1-0] Achraf Lazaar
36' [2-0] Franco Vazquez
65' [3-0] Luca Rigoni
82' [3-1] Manolo Gabbiadini