„Kanonieriai“ pirmavo 2:0 po Laurent Koscielny ir Theo Walcotto smūgių 27-ą ir 41-ą minutėmis, o Andrejus Kramaričius 61-ą minutę sušvelnino skirtumą. Po pergalės londoniečiai pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą, o „Leicester“ futbolininkai liko paskutiniai.

Kitame mače „Liverpool“ klubas namuose jėgas išmėgino su Londono „Tottenham“ komanda ir nugalėjo priešininkus 3:2 (1:1). Pergalingą įvartį Mario Bolotelli, kuriam tai buvo pirmasis tikslus smūgis Liverpulyje, pelnė 83-ią minutę.

Liverpulio ekipa atsilikimą nuo 6-oje esančių konkurentų iš Londono sumažino iki 1 taško.

Londono „Arsenal“ 2 - 1 „Leicester“.

27' Laurent Koscielny [1 - 0]
41' Theo Walcott [2 - 0]
61' Andrej Kramarič [2 - 1]

„Liverpool“ 3 - 2 Londono „Tottenham“.

15' Lazar Markovič [1 - 0]
26' Harry Kane [1 - 1]
53' Steven Gerrard [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
61' Moussa Dembele [2 - 2]
83' Mario Balotelli [3 - 2]

„Hull City“ 2 - 0 Birmingemo „Aston Villa“.

22' Nikica Jelavič [1 - 0]
74' Dame N'Doye [2 - 0]

„Sunderland“ 0 - 2 Londono QPR.

17' Leroy Fer [0 - 1]
45+1' Bobby Zamora [0 - 2]

Sužaistos Prancūzijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės

Sužaistos Prancūzijos taurės turnyro (Coupe de France) aštuntfinalio ketverios rungtynės. Aukščiausios lygos (Ligue 1) „St Etienne“ klubas susitiko su trečio diviziono (National) „Red Star“ komanda ir laimėjo prieš aikštės šeimininkus tik po atkaklios kovos rezultatu 2:1. Pergalingą įvartį „Red Star“ ekipos žaidėjas įsimušė į savo vartus 81-ą minutę.

Į kitą etapą taip pat pateko „Boulogne“ (III lyga), „Auxerre“ (II) ir „Concarneau“ (IV) klubai.

Prancūzijos taurės turnyro rezultatai (skliaustuose - divizionas):

(III) „Boulogne“*** 2 - 0 „Quevilly“ (IV A)

(III) „Le Poire Sur Vie“ 1 - 2 „Auxerre“ (II)***, - po 11 metrų baudinių (0:0, 1:1, 0:0, baudiniai - 5:6);

(IV A) „IC Croix“ 0 - 1 „Concarneau“ (IV D)***, po 11 metrų baudinių (0:0, 0:0, 0:0, baudiniai - 1:4);

(III) „Red Star“ 1 - 2 „St Etienne“ (Ligue 1)***.