Lione vykusioje dvikovoje užfiksuotos lygiosios 1:1. Pirmieji įvartį įmušė šeimininkai, bet antro kėlinio viduryje teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į jų vartus. Pirmąjį Zlatano Ibrahimovičiaus smūgį vartininkas atrėmė. Vis tik teisėjas skyrė pakartotinį smūgį – šįkart švedas neklydo.

Kadangi šeštadienį tašką taip pat iškovojo ir „Marseille“ ekipa, lyderių trejete jokių pokyčių neįvyko: „Lyon“ (50 tšk.) žengia pirmas, „Marseille“ (48 tšk.) – antras, o PSG (48 tšk.) – trečias.

Tuo metu Vokietijoje Brėmeno „Werder“ ekipa namuose 2:1 palaužė Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkų pasipriešinimą ir turnyro lentelėje šoktelėjo net į 8 poziciją. „Bayer“ komanda čempionate rikiuojasi šešta.

Prancūzijos „Ligue-1“ rezultatai:

„Guingamp“ 1 - 0 „Monaco“
21' Mustapha Diallo („Guingamp“) gavo raudoną kortelę
51' [1 - 0] Dorian Leveque

„Nice“ 0 - 0 „Nantes“

„Lyon“ 1 - 1 „Paris Saint Germain“
31' [1 - 0] Clinton Njie
69' [1 - 1] Zlatan Ibrahimovič (iš 11 metrų baudinio)

„Werder“ 2 - 1 „Bayer“
17' [1 - 0] Davie Selke
29' [2 - 0] Zlatko Junuzovič
43' [2 - 1] Hakan Calhanoglu

„Augsburg“ 2 - 2 „Eintracht“
7' [1 - 0] Ragnar Klavan
37' [2 - 0] Raul Marcelo Bobadilla
45+2' [2 - 1] Stefan Aigner
70' [2 - 2] Alexander Meier