Vis tik pirmiesiems šiame susitikime sunerimti teko šeimininkams. Jau 10-ą minutę Diego Simeonei dėl traumos teko keisti vieną savo lyderių Koke.

Nepaisant to, jau po keturių minučių „Atletico“ išsiveržė į priekį. Įvartį po Mario Mandžukičiaus perdavimo pelnė Tiago.

Po dar keturių minučių pranašumą padvigubino Koke aikštelėje pakeitęs Saulas Niguezas.

Antrame kėlinyje į Ikero Casillaso ginamus vartus krito dar du įvarčiai. Po kartą pasižymėjo Antoine Griezmanno ir Mario Mandžukičius.

Carlo Ancelotti šiame mače turėjo verstis net be keturių pagrindinių žaidėjų pagalbos. Dėl traumų nerungtyniavo Jamesas Rodriguezas, Sergio Ramosas, Luka Modričius ir Pepe.

Paskutinį kartą „Karališkasis“ klubas prieš „dryžuotuosius“ laimėjo praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finale (4:1 – po pratęsimo). Ispanijos Supertaurėje sužaista lygiosiomis 1:1 ir pralaimėta 0:1, „Copa del Ray“ turnyre sužaista 2:2 ir 0:2, o pirmame šio sezono „Primera“ lygos susitikime nusileista 1:2.

„Atletico“ 4 - 0 „Real“
14' [1 - 0] Tiago
18' [2 - 0] Saul Niguez
67' [3 - 0] Antoine Griezmann
89' [4 - 0] Mario Mandžukič

„Villarreal“ 2 - 0 „Granada“
30' [1 - 0] Mateo Pablo Musacchio
90+2' [2 - 0] Gerard Moreno

„Levante“ 4 - 1 „Malaga“
24' [0 - 1] Juanmi
26' [1 - 1] David Barral
37' [2 - 1] David Barral (iš 11 metrų baudinio)
62' [3 - 1] David Barral (iš 11 metrų baudinio)
75' [4 - 1] Kalu Uche

„Real Sociedad“ 1 - 1 „Celta Vigo“
8' [1 - 0] Imanol Agirretxe
85' [1 - 1] Nolito

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)