Genujoje vykusiose rungtynėse futbolo gerbėjai išvydo kuriozišką įvartį. 14 min. šeimininkų komandos futbolininkas Stefano Sturaro smūgiavo į „Fiorentina“ vartus. Kamuolys atsimušė į tolimąjį virpstą, o po to nuo „Fiorentina“ vartininko Cipriano Tatarusanu galvos įlėkė į vartus.

Pergalės „Genoa“ klubui iškovoti nepavyko. 55-ą min. rezultatą išlygino Gonzalo Rodriguezas. Mačo pabaigoje šeimininkams teko paplušėti ir dėl taško - 81 min. iš aikštės buvo išvarytas „Genoa“ gynėjas Nicolas Burdisso.

Italijos futbolo čempionate antrą vietą užimantis „Roma“ klubas namuose nesugebėjo įveikti „Serie A“ naujoko „Empoli“ klubo.

38 min. raudoną kortelę prieš save išvydo „Roma“ gynėjas Konstantinos Manolas, o į sostinės klubo vartus skirtą 11 m baudinį realizavo „Empoli“ puolėjas Massimo Maccarone.

Bet jau 45 min. „Empoli“ kiekybinės persvaros nebeturėjo - iš aikštės buvo išprašytas Riccardo Saponara. „Roma“ rezultatą išlygino 57 min. - kamuolį į vartus pasiuntė Maiconas.

„Genoa“ 1-1 „Fiorentina“

14' [1-0] Ciprian Tatarusanu (į savus vartus)
55' [1-1] Gonzalo Rodriguez
81' Nicolas Burdisso („Genoa“) parodyta raudona kortelė

„Roma“ 1-1 „Empoli“

38' Konstantinos Manolas („Roma“) parodyta raudona kortelė
39' [0-1] Massimo Maccarone (iš 11 m baudinio)
45' Riccardo Saponara („Empoli“) parodyta raudona kortelė
57' [1-1] Maicon

Prancūzijoje pergalę iškovojo į antrą vietą pakilęs Marselio „Olympique“ klubas

Šeštadienį tęsėsi Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo čempionato 23-io turo kovos. Į antrą vietą pakilo ilgai lyderio pozicijoje buvęs Marselio „Olympique“ klubas.

Marselio futbolininkai namuose rezultatu 1:0 palaužė „Evian Thonon Gaillard“ komandos pasipriešinimą. Pergalingą įvartį 49 min. iš 11 m baudinio pelnė Andre-Pierre'as Gignacas.

„Marseille“ 1-0 „Evian Thonon Gaillard“

49' [1-0] Andre-Pierre Gignac (iš 11 m baudinio)

„Lens“ 1-1 „Bastia“

62' [0-1] Ryad Boudebouz (iš 11 m baudinio)
80' [1-1] Ahmed Kantari (iš 11 m baudinio)

„Lorient“ 0-0 „Montpellier“

„Metz“ 0-0 „Nice“

73' Neal Maupay („Nice“) parodyta raudona kortelė

„Nantes“ 1-1 „Lille“

14' [0-1] Jonathan Delaplace
80' [1-1] Oswaldo Vizcarrondo

„Toulouse“ 1-0 „Reims“

43' [1-0] Aleksandar Pesic